Євробачення 2021

POST EUROVISION DEPRESSION: ЖИТТЯ ПІСЛЯ НУЛІВ

СХЕМА 2019 РОКУ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
Жангу Макрой посів 23 сходинку, отримавши 11 балів від журі. Сам артист цей результат не коментує, однак по його Instagram видно, що він не планує зупинятись. Зараз він відправляється в гастрольний тур.
Та мовник AVROTROS, вочевидь, не дуже задоволений результатом, тому було прийнято рішення змінити систему вибору учасника. Справа в тому, що до 2018 року мовник шукав артиста, а в 2019 зосередився на пісні. Та в 2020 Жангу було обрано методом, який використовувався раніше. Але наступного конкурсу мовник обиратиме учасника за схемою, якою обирав Дункана у 2019 році.

После второго полуфинала стали известны все финалисты ″Евровидения″ |  Культура и стиль жизни в Германии и Европе | DW | 20.05.2021

КАДРОВІ ЗАМІНИ В ІСПАНІЇ
6 балів від журі та 0 від глядачів – цьогорічний результат Іспанії на конкурсі. Це змусило мовник RTVE звільнити голову іспанської делегаціі та голову розважального відділу телеканалу.
Іспанський мовник уже звільняв голову делегації після скандалу з відбором та останнім місцем у 2017 році. Тоді новопризначена голова Ана Марія Бордас взяла на себе місію повернути Іспанію в числа кращих на конкурсі. Щоправда, їй вдалося це зробити лише на дитячому конкурсі, на який вона і повернула країну. А ось із дорослим все плачевно. Також рейтинги Євробачення в країні жахливо знизились, адже фанатам не цікаво спостерігати за провалом своєї країни із року в рік. Сподіваємося, що кадрові зміни допоможуть Іспанії досягти успіху наступного року.

«Я БУВ ЗАСМУЧЕНИМ І П‘ЯНИМ»
Представник Німеччини Jendric, який посів 25 сходинку з 3 балами від журі, в інтерв‘ю після конкурсу розповів, що пісню «I don’t feel hate” він обрав навмисне. За його словами, він був упевнений в тому, що це єдина пісня, яку оцінить німецьке журі. Він розумів, що успіху не досягне, однак здійснить свою мрію – потрапити на Євробачення. На питання, чи повернеться він на конкурс у майбутньому, Jendric відповів, що він хоче написати пісню, яка сподобається фанатам і повернеться на шоу.
Та після цього інтерв‘ю виконавця накрила хвиля хейту через те, що він фактично маніпулював німецьким журі та завчасно знав про провал.
Через це артист був змушений вибачитися. Як виправдання він сказав, що був засмученим і п‘яним, тому і все це сказав.

“МИ ПРОГРАЛИ НЕ ЧЕРЕЗ BREXIT”
Результат Великої Британії – найбільше здивування року, якщо не історії конкурсу. Джеймс Ньюман отримав абсолютний нуль – ні журі, ні глядачі не дали йому жодного балу. Цей результат прокоментував і сам виконавець. Він вважає, що варто шукати позитивні сторони цього досвіду, адже він заспівав власну пісню перед мільйонами глядачів.
Та британські фанати вважають, що Сполучене Королівство отримало помсту за Brexit. На це відреагував телеведучий Пірс Морган, який вважає, що вихід із ЄС тут нідочого, адже «ми програли тому що в нас була гі*****а пісня у виконанні гі*****о виконавця, який гі******о виступив»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: