Євробачення 2021

Євробачення 2021. Все, що потрібно знати. День 6

Кота за хвіст тягнути ми не будемо, тому відразу до найголовнішого. Катерина Павленко отримала негативний результат тесту на COVID-19. Про це солістка гурту Go_A повідомила у своїй сторінці в Instagram. Співачка виклала досить емоційну stories, де вона стрибає по ліжку під конкурсну пісню та підписала: “I have negative test!!!”

Переходимо до репетиційного дня.

Основні зміни в під час другої репетиції:
1) Мальта змінила сценічний костюм, та трохи змінили задній фон (зменшили кількість жовтого кольору);
2) Ісландія змінила фінальну частину, тепер їхня пауза виглядає більш динамічною;
3) Вокально все залишилося, як і було, тільки Сербія звучала набагато краще.

Опис номерів фіналістів.

Італія. Камера виходить на вокаліста через екран, що розкривається. На заднику тіні музикантів. Ударник сидить на високому подіумі, який підсвічується червоними прожекторами. На другому куплеті гітаристи розходяться по різні боки сцени. Під кінець вокаліст виходить на подіум і повертається з нього. В кінці трохи залпів і величезний золотий дощ.

Німеччина. Веселий і завзятий номер – на заднику багато слів на кшталт «terrible», «hate» і т.д., вони періодично змінюються вибухом кольорової фарби. У другій половині номера бек-вокалістки беруть мікрофонні стійки і перебігають на ліву від співака сторону, а «рука» на праву. Вони показують «боротьбу» – рука хоче наздогнати їх, але вони ухиляються. В кінці виступу на заднику вибухає величезна слово «HATE».

Нідерланди. Jeangu Macrooy починає перед заднім світлодіодним екраном. На екрані ми бачимо тріщини в темно-сірій стіні. Через кожну тріщину проходить світло. Всі тріщини збільшуються, при цьому світло переходить від яскраво-білого до більш глибокого, теплого помаранчевого кольору. У середини бачимо традиційний танець Jeangu та його команди. Прозорий світлодіод має помаранчевий та червоний відтінок.
Протягом номеру є багато кольорів із квітковим декором на тлі та прозорому світлодіодом полотні. Також на екрані часто з’являються рядки з пісні.

Франція. Виступ починається у темряві з основним фокусом на Барбару та мікрофоном, і це залишається незмінним протягом усіх трьох хвилин. Ми бачимо подібну графіку, як на національному відборі, наприклад, її тінь перетворюється на відлітаючих птахів. Номер чудово передає емоції, які виражає Барбара.

Велика Британія. Починається номер з того, що Джеймс стоїть на круглому подіумі, ліворуч і праворуч від нього підвішені величезні музичні труби білого кольору. Освітлення – червоне з чорним. На екрані блимає велика помаранчева куля. На приспіві з’являються ще 4 трубача в білому. На другому куплеті освітлення стає помаранчевим, Джеймс танцює з трубачами. Потім двоє з них встають на платформу, двоє залишаються на сцені з Джеймсом. На самому вибуховому моменті пісні блимає світло від червоного до синього. На останньому програші Джеймс танцює на подіумі. Освітлення червоно-біле.

Іспанія. Блас починає в темряві, потім запалюються зірки. У приспіві позаду співака з’являється затемнення і синій фон. І весь другий куплет тримається синя темрява і тільки в бриджі світлішає і зі стелі з’являється величезний місяць. У кінці місяць стає червоним.

https://eurovision.tv/galleries

Результати голосування преси:

Ісландія – 65
Сан Марино – 50
Сербія – 45
Мальта – 45
Греція – 39
Австрія – 24
Молдова – 9
Чехія – 9
Естонія – 9
Польша – 7

Франція – 65
Італія – 63
Нідерланди – 25
Німеччина – 19
Велика Британія – 18
Іспанія – 16

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: