Євробачення 2021

Євробачення 2021. Все, що потрібно знати про репетиції. День 4

Продовжуємо огляд на учасників другого півфіналу (Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Швейцарія, Данія).

Грузія. Торніке виходить з глибини сцени і рухається вперед. Виконавець продовжує співати, після чого сідає на куб (на прогоні було видно як його встановлюють) а на артиста проектується багато написів “You’re everywhere”, а на LED-екрані показується зоряне небо.
Торніке встає з куба і проходить по сцені далі, на заднику з’являються слова з пісні грузинською та англійською мовами. Камера крутиться навколо виконавця. Колір номера – темно-синій.

Tornike Kipiani, Georgia, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Албанія. Номер витриманий в червоно-чорних тонах. Протягом номеру за Анджелой піднімається по середині хвиля червоного а потім бірюзового диму. У кульмінаційних моментах додають промені світла, які підсилюють такти музики.

Anxhela Peristeri, Albania, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Португалія. Початок номеру в чорно-білому кольорі. Вокально дуже приємно. У другому куплеті у нас все переходить в сині тони і на заднику з’являється місто і оркестр. А на додатковому екрані у них зображення дівчини, що вийшла з арки у формі серця та йде по кварталу Червоних ліхтарів. Саме цей персонаж є головною особою пісні (подробиці в нашому інтерв’ю). На фінальне соло вокаліст виходить на край сцени.

The Black Mamba, Portugal, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Болгарія. Номер починається з великого плану Вікторії. Співачка сидить на великій платформі, схожою на скелю. Недалеко від неї постійно сиплеться пісок. Поруч з Вікторією лежить фотографія пари, до якої в певний момент вона звертається.
До другого приспіву співачка встає, підходить до пісочного “водоспаду”, підносить до нього руку і він зникає. Потім на підлозі з’являється проекція води, платформа починає рухатися і складається враження, що Вікторія на скелі посеред океану.

VICTORIA, Bulgaria, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

 Фінляндія. Візуальні зображення на світлодіодних екранах в основному такі самі, як і в UMK – учасники групи висять догори ногами. Гітарист бігає по сцені, в основному виступаючи на мостах. Новим доповненням є відео на підлозі, на якому показано співаків із написаним на долонях «JOIN». Кольори в основному червоний і синій. Учасники групи також пофарбували середні пальці в червоний колір після того, як EBU заборонив їм піднімати середні пальці вгору. Вся атмосфера подібна до рок-концерту.
В останній пробіг вони вмикають вогонь, і його багато. Феєрверки ми бачимо вже в першу секунду, і вогонь з’являється протягом усього виступу.

Blind Channel, Finland, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Латвія. Номер у жовто-зелених тонах. Саманта співає, 3 бек-вокалістки стоять в рядочок. Анімація на підлозі і екрані дуже психоделічна, схожа на золоту чорну діру. Прорисовуються золоті руки, які утворюють корону. Саманта з беками, також, роблять собі корону з рук.

Samanta Tīna, Latvia, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Швейцарія. Жон стоїть біля білої конструкції геометричної форми у вигляді декількох прямокутних конструкцій під прямим кутом. Частину номеру співак по ній ходить і співає. Співає дуже впевнено. В кінці конструкція роз’їжджається на частини і він залишається на її центральному сегменті.

Gjon’s Tears, Switzerland, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021

Данія.  На першому прогоні щось пішло не так, і репетицію перервали. Група виступає на основній сцені, гітарист та вокаліст стоять на круглих платформах в центрі, 3 беки-вокаліста позаду. У кінці вокаліст вибігає на малу сцену і весело стрибає. Вокально все стабільно. Основний колір номеру фіолетовий, в цілому все, як на відборі.  

Fyr Og Flamme, Denmark, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 11 May 2021
https://eurovision.tv/galleries

Результати голосування преси:
Швейцарія – 79
Болгарія – 70
Албанія – 42
Португалія – 41
Фінляндія – 36
Данія – 24
Латвія – 12
Грузія – 7

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: