Євробачення 2021

Євробачення 2021. Все, що потрібно знати про репетиції. День 3

Старт репетицій учасників другого півфіналу (Сан-Марино, Естонія, Чехія, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія).

Сан Марино. Номер починається з того, що на Senhit маска. Танцюристи, яких четверо, знімають маску. Далі співачка лягає  на ромбовидну рухому  платформу. Після чого встає і танцює весь номер з танцюристами. Вони одягнуті в білі костюми та маски з вирізом для очей у формі зірки.
У другій половині номеру Senhit, на реп-частину, виходить на міні-сцену і продовжує співати там. Змість відомого репера партію виконує інша особа. На екранах часто показують моменти з музичного відео та надпис «Adrenalina».

https://eurovision.tv/galleries

Естонія. Виступ починається з того, що Uku стоїть на колінах. Освітлення темно-синього кольору з місяцем, що обрамляє його позаду. До кінця першого куплету він встає і нам демонструється те, що було на відборі: співак в воді. Після чого на заднику з’являються хмари. У кінці сцена забарвлюється в червоний колір. На фінальному кадрі знову великий місяць на екрані.

Чехія. Benny починає виставу між світлодіодних вертикальних ламп. Далі він виходить з них та до нього приєднуються двоє танцюристів-чоловіків у чорних костюмах. Світлодіодне тло залишається досить темним, на ньому є геометричні кришталеподібні зображення.
У другій частині Benny взаємодіє з жінкою-танцівницею. Для другого приспіву світлодіоди переходять на психоделічну колірну схему. Є багато цікавої, простої, але ефективних хореографії.

Греція. Stefania стартує посеред сцени одна, одягнувши фіолетовий блискучий комбінезон з яскравими вогнями та фіолетовим фоном. Дійшовши до приспіву, ми бачимо, як танцюристи, приєднуються до Stefania на сцені. В цей час на фоні міський пейзаж та використовується ефект зеленого екрану.
На другому куплеті Стефанія починає підніматися по невидимим східцях на “стіну”. Під час фінального приспіву співачку знімають зі “стіни”, а потім до неї приєднуються всі танцівники.

Австрія. Починається номер в дуже темних тонах з білим світлом і сильним димом. Він стоїть на подіумі на головній сцені і дуже повільно йде по ній. Колірна палітра в основному біла / чорна / золота, і сильні промені білого світла вздовж подіуму.
Камерно, основна увага приділяється Вінсенту, який дуже добре передає емоції та глибину пісні. Врешті-решт, світлодіодна стіна відкривається, і ми отримуємо промені світла, майже створюючи світлову стіну навколо Вінсента. Освітлення стає золотисто-червоним, а вистава закінчується одним прожектором на Вінсента та його крупний план.

Польща. Номер повторює в цілому концепцію кліпу. Все залито неоновим світлом, Співаку допомагають кілька танцюристів, у яких на руках світлові ліхтарики. У номері задіяна як основна, так і мала сцена, танцюють хлопці енергійно. На фоні зустрічаеться надпис великими літерами слово Варшава.

Молдова. Початок – Наталія сидить на 4х танцюристів. Вони стоять на рухомій платформі. На екрані рухаються рожево-синьо-білі смужки. На куплеті танцюристи лежать на платформі, на ній проектується «гіпноз». Наташа стоїть посередині. На бриджі танцюристи намагаються якось дотягнутися до Наташі, але вона їх відштовхує своєю «енергетикою». Фінальну ноту обидва прогону вона не бере. Береже або боїться. Всю пісню Наташа задихається. Виразно чутні предзапісанние беки.

Ісландія. Починається номер на фіолетовому фоні, де відображені силуети групи. Хлопці виступають в нових костюмах в своєму стилі і з новими інструментами, схожими на піаніно, але при цьому в формі дуг. Задіяна як основна, так і мала сцена. У приспіві хлопці танцюють танець з кліпу. На заднику відображаються персонажі їхньої гри, слова. На програші учасники збираються в коло і утворюють кругле піаніно навколо себе. В кінці номер момент з хором і всплеск яскравих фарб.
Вокал чудовий, гарне зведення звуку. Чути ніби окремо кожен голос, і вони прикрашають один одного.

Сербія. Складно описати номер. Яскравий, з народними балканськими мотивами, такими, що запам’ятовуэться. На тлі всіх синьо-рожевих номерів вигідно виділяється червоно-біло-чорне кольорове рішення. Дівчата використовують всю сцену. Дуже ефектно виглядають костюми. Вокально дуже сильно!

Результати голосування преси:
Ісландія – 78
Греція – 63
Сербія – 50
Сан Марино – 47
Австрія – 31
Чехія – 13
Молдова – 11
Естонія – 6
Польща – 6

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: