Євробачення 2021

Євробачення 2021. Все, що потрібно знати про репетиції. День 2

Другого дня свої перші репетиції провели Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна та Мальта.

Кіпр. Elena починає свій виступ з того, що лежить на підлозі червоного кольору зі світлодіодами. Вона одягнена в срібну сукню. Коли пісня починається, Олена встає і негайно взаємодіє із сценічною камерою, в якій до неї приєднуються її чотири танцівниці, одягнені в червоні костюми. Хореографія досить активна, і ми бачимо велике дзеркало, яке дублює те, що відбувається на сцені.
Коли ми переходимо до приспіву, фон має чорно-білу кольорову гаму, тоді як Elena та її танцюристи перебувають під червоними вогнями.
Наприкінці видно, що дзеркало покрито словами “El diablo”, перш ніж дзеркало підніметься в заключному приспіві, щоб відобразити великий знак “El diablo” позаду учасників. В останньому прогоні за гігантським знаком “El diablo” з’являється полум’я.

Норвегія. Далі на сцені – TIX, і він здебільшого постановку з відбору. Він стоїть посеред головної сцени у срібному блискучому костюмі, білій шубі та своїх фірмових білих крилах. Навколо нього – 4 танцівниці, одягнені в чорне, як дияволи з чорними крилами, прикуті до TIX.
Номер починається з переважно блакитної / білої / чорної кольорової палітри та крупних планів та навколо TIX. Танцюристи вносять динаміку в пісню, танцюючи навколо TIX і відпускаючи ланцюги. На останньому приспіві кольори змінюються на золото / фіолетові з графікою хмар та неба на екрані позаду нього. Вокал  стабільний та приємний.

Хорватія. Виступ Альбіни має синьо-фіолетову неонову тему. Співачка у футуристичному вбранні. На початку вона не використовує головну сцену, починаючи свій виступ на подіумі і використовуючи прозору світлодіодну панель як тло. На цьому тлі є неонові вогні, з яким взаємодіє Альбіна.
Під час першого куплету до неї приєднуються чотири танцюристи-чоловіки у відповідних футуристичних вбраннях. Потім Альбіна та її танцюристи рухаються до “супутникової” сцени. У середні Альбіну піднімають у повітря її танцюристи. Потім, для останнього приспіву, на світлодіодному тлі головної сцени з’являються тексти з пісні: «Oh nooooo!», «Tick Tock» та «Dancin».
Під час наступного прогону використовувалась димові гармати, а також феєрверки для фіналу виступу.

Бельгія. Geike (солістка) стоїть посеред головної сцени з учасниками Hooverphonic, бек-вокалісткою та барабанщиком. Схема подібна до норвезької, це означає, що навколо головної співачки є 4 подіуми з людьми на них.
На Geike коротка чорна сукня з блискучими камінцями та чорні чоботи до стегна. У номері багато знімків її обличчя на великому світлодіодному екрані. Під час заключної частини пісні її обличчя навіть проектується на прозорий екран.
Якщо говорити про кольорову схему, маємо лише біле світло від прожекторів і жодного іншого кольору, і весь виступ здається дуже темним і таємничим, майже як акустичний концерт. Камера часто рухається навколо Geike або подіумів, і вона часто пильно дивиться в камеру (прим. нагадало виступ Нідерландів у 2014). Вокал ідеальний.

Ізраїль. Eden починає свою репетицію в оточенні п’яти танцюристів. Сцена протягом перших десяти секунд освітлюється темно-синім кольором. Камери обертаються навколо Eden перед тим, як сценічні вогні перетворюються в неоново-блакитні та рожеві. На співачці коротка біла сукня з чорними візерунками. Її п’ятеро танцюристів-чоловіків у подібних кофтах, джинсах та білих кросівках. У ході пісні вони переходять зі сцени В на основну сцену. Під час останнього приспіву танцюристи створюють кільце навколо Eden і знімають її білу куртку, відкриваючи чорну прозору сукню.

Eden Alene, Israel, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 9 May 2021

Румунія. Roxen починає номер з задньої частини головної сцени, а водоспад, зроблений із туману, відображається на світлодіодному екрані позаду неї. У співачки п’ять танцівниць, вони лежать на підлозі перед нею . Потім вона проходить “крізь” танцюристів, які зараз підіймаються. Починається складна хореографія, подібна до тієї, що викладена в її музичному відео.
В середині пісні Roxen та її танцюристи проходять по подіуму на сцену В, і на звичайному та прозорому світлодіодному екрані вимальовуються силуети зброї та людей. Кольорова гамма переважно червона / чорна / синя / біла. Хореографія Roxen продовжується на B-сцені.
Вокально дуже погано. Склалося враження, що Roxen застежена.

Азербайджан. Номер починається зі світлодіодного фону, що демонструє старовинні пам’ятники із золотою кулею у центрі позаду Efendi. Стародавні пам’ятники перетворюються на рожево-блюзові, та до Efendi приєднуються чотири танцівниці. Коли ми прближаємось до першого приспіву, фон вспалахує досить реалістичним полум’ям, під час цього показують крупний план сцени, який є дуже ефективним.
У хорі ми бачимо, як фон містить різні типи символів східного стилю, включаючи змію, тоді як Efendi та її танцюсти виконують досить просту хореографію, як це видно з музичного відео “Mata Hari”. В кінці номеру ми бачимо, як вогонь повертається на задній план із символом ока в центрі.

Україна. Це треба бачити! Все відбувається на окремому білому подіумі, на якому стоять декорації у вигляді дерев. На подіумі також стоять музиканти і два танцівника з кільцевими лампами в руках. Можливо, ці лампи символізують сонце, так як в кінці номера вони піднесли його над головою солістки. Виглядає неординарно. Під кінець номеру починається щось …
Зображення позаду досить дивні, але цікаво. Він зображує футуристичні зображення силуетів людей що біжать. Катя одягнена в чорне плаття і зелену шубу.
Вокально все виконано чудово і точно!

Реакцію на перегляд репетиції України та Мальти можна переглянути в нашому Instagran.

Мальта. Виступ Destiny починається з силуету Destiny перед маленьким рожевим квадратиком на світлодіодному тлі. Коли вона починає співати, як виявляється, одягнена в рожеве, Потім до неї приєднуються чотири жінки-танцівниці, також у рожевому кольорі, і весь світлодіодний фон змінено на яскраво-рожевий.
Присутнє, також, світлодіодне світло, яке починає блимати в такт приспіву, і як тільки ми потрапляємо на фразу “Je Me Casse”, екран розпадається на три. Destiny співає в центрі, тоді як танцюристи, що роблять рухи руками, з’являються зверху і знизу. Протягом усього виступу є багато крупних планів.
У другому куплеті співачка спускається сходами зі своєї платформи. До неї приєднуються танцюристи. Наприкінці виступу використовують піротехніку. Вокал Destiny є бездоганним, незважаючи на хореографію.

Destiny, Malta, First Rehearsal, Rotterdam Ahoy, 9 May 2021
https://eurovision.tv/galleries

Результати голосування журналістів:
Україна – 81
Кіпр – 61
Хорватія – 46
Бельгія – 45
Мальта – 45
Норвегія – 26
Ізраїль – 12
Азербайджан – 11
Румунія – 9

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: