Євробачення 2021

Євробачення 2021. Все, що потрібно знати про репетиції. День 1

Сьогодні розпочалися перші репетицій країн учасниць пісенного конкурсу на сцені у Роттердамі. Ці два тижні ми будемо розповідати про найцікавіші події, що будуть відбуватися.

Сьогодні свої перші репетиції провели Литва, Словенія, Росія, Швеція, Північна Македонія та Ірландія.

Литва. Основа номеру залишилася з нацвідбору – танці, жовті костюми та рожево-фіолетовий фон. Декілька разів в номері присутній ефект колажу. Також цікавим є фон який виглядає, як об’ємні та рухомі фігури.  Головною фішкою номеру є фінальна пробіжка соліста з камерою.

Словенія. Весь номер Анна Сокліч знаходиться одна на сцені. Одягнена в білий одяг з офіційного відео. Весь номер у золотому освітленні, та в певний момент на задньому фоні з’являється Земля. У фіналі на додатковому екрані можна побачити різноманітні природні явища. Вокально досить гарно та стабільно.  

 Росія. Маніжа розпочинає свій номер в платті, її образ нагадує “куклу” на самоварі. Вона стоїть між чотирма бек-вокалістами, як на нацвідборі. У хода номеру співачка виходить з плаття та залишається вдягнутою в червоний комбінезон. У порівнянні з відбором було суттєво пророблено зображення на екрані. Під час останнього приспіву на екрані буде безліч російських жінок,  і всі вони складуться в слова «Russian Woman».

Швеція. У порівнянні з Melodifestivalen суттєвих змін у номері не відбулося. Був модернізований костюм соліста, біло-сине світіння замінили на золотисте. В кінці додали зображення танцюючих людей, вони повторюють ті рухи, що і  бек-вокалісти. Нажаль, нещодавня операція на зв’язках відобразилась на вокалі Tusse.

Замість репетиції Австралії, яка не змогла прилетіти в Роттердам було показано процес запису резервного виступу.

Північна Македонія. Початок номеру суцільна темрява, потім з’являється промінь, який падає на співака. На сцені він один в зеленому костюмі (прим. у 2019 Тамара Тодевська була також в зеленому). У ході вступу основний колір номеру золотий. Під час кульмінації Василь розстібає піджак під яким одяг з дзеркалами на які падає та розсіюються промені світла.

Ірландія. Найбільш складним виявився номер у Lesley Roy. Майже весь номер Lesley ходить навколо вирізаних картонних конструкцій, які імітують ліс і міста. Вона з ними взаємодіє. Під кінець номеру співачка виходить з цієї конструкції та просто переміщуються босоніж по сцені і співає. Складність номеру в тому, щоб в кадр не потрапили люди, які переміщують всі картонні елементи.

https://eurovision.tv/galleries

Результати голосування журналістів:
Росія – 67
Литва – 61
Швеція – 25
Ірландія – 22
Словенія – 21
Північна Македонія – 10

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: