Євробачення 2021 Огляди

Фаворити та прогнози на Євробачення 2021 за день до першої репетиції

Важко уявити, але це дійсно так, 8 травня розпочинаються довгоочікувані репетиції учасників пісенного конкурсу. На це нам довилося чекати незвично довго, трохи більше двох років. Напередодні цієї події повернемося до однієї з найпопулярніших тем – хто є фаворитом на конкурсі та що прогнозують Україні.

Хто переможе? Саме на це питання намагаються знайти відповідь єврофани, YouTube-блогери та букмекери. Почнемо з останніх.

На момент написання цього матеріалу картина виглядає так, що найбільші шанси на перемогу має Мальта. Дещо менша вірогідність перемогти у Франції, Швейцарії та Італії. Всі інші країни-учасники за розрахунками букмекерів будуть боротися за потрапляння до топ-5. Головна боротьба буде між Ісландією, Болгарією, Литвою, Швецією та Кіпром.
Країни, що мають шанс на перемогу від 2 та більше відсотків:

Цікавим є те, що найбільшу кількість ставок зробили на Нідерланди. Цей факт схиляє до думки, що всі чекають репетицій аби побачити, чи справді фаворити залишаться на своїх позиціях.

Період від відкриття ставок і до сьогодні з помітним прогресом провели три країни: Мальта, Сан Марино та Україна.

Далі розглянимо різні опитування серед фанів конкурсу.

Почнемо з додатоку My Eurovision Scoreboard. Першу позицію в ньому займає Швейцарія, далі йде Мальта, вони мають досить великий відрив від третьої позиції на якій знаходиться Сан Марино. До п’ятірки також потрапили Франція та Кіпр.

У цьому опитуванні Україна обійшла такі країни як: Болгарія, Росія, Швеція, Ісландія та перебуває на 12 позиції.

Ще одне опитування проводиться на сайті eurovisionworld.com, де пропонується відповісти на питання Who should win Eurovision 2021? В цьому опитуванні взяло участь більше 115 тис. людей. Лідером за цим опитуванням є Франція, за нею Мальта та Швейцарія. Далі перебувають Італія та Литва.


На останок розглянемо як пісні оцінили блогери в YouTube. Для цього довелося переглянути 50 найпопулярніших за переглядами top-39. У результаті сформував дві власні збірні таблиці. Перша – за середнім арифметичним, друга – по кількості потраплянь до топ-3.
Лідером за першим критерієм стало Сан Марино, далі Мальта та Швейцарія. Як не дивно, але четвертою стала Греція, яка випередила Кіпр.
За другим показником п’ятірка виглядає так: Швейцарія, Мальта, Сан Марино, Італія, Греція.

За середнім арифметичним
За потраплянням до топ-3


Тож такими є передстартові розклади, а відповідь на питання “хто переможе ?” ми дізнаємося тільки після глядацького голосування 22 травня!

2 коментарі

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: