Євробачення 2021

Дайджест новин №7: Презентація нових конкурсних пісень. Відмова Вірменії?

Березень – найбільш насичений подіями місяць, адже майже кожен учасник до останнього відтягує момент презентації пісні. Але від деяких країн і досі не має жодної інформації.

Польща, Вірменія
Від цих двох країн ми досі не чули ні слова про вибір учасника та пісні. Можливо вони вирішили відмовитися від участі? Якщо по відношенню до Польщі це звучить як хайп, бо нещодавно була інформація від одного з місцевих ЗМІ Dziennik Eurowizyjny про те, що досі ведуться перемовини з трьома можливими представниками: Alicja Szemplińska , Rafał Brzozowski, Cleo.

Перші здогадки про відмову Вірменії від участі з’явилися декілька тижнів тому. З плином часу тиша від національного мовника лише посилює вірогідність такого розвитку подій. Обґрунтування цього сценарію є досить вагомим – поразка у війні за Нагірний Карабах призвела до нестабільної політичної ситуації в середині держави.

Німеччина
Як і було заплановано, 25 лютого вийшов відеокліп на пісню “I Don’t Feel Hate”. Саме ця пісня є конкурсною від Німеччини, її виконуватиме Jendrik Sigwart.

Ірландія
Представницею цієї країни залишилася Lesley Roy. Цього року вона буде представляти Ірландію з піснею “Maps”.

Словенія
Ще однією країною, яка відмовилася проводити національний відбір стала Словенія, мовник вирішив залишити минулорічну виконавицю. Ana Soklič на конкурсі виконає пісню “Amen”.

Швеція
Завершився останній півфінал Melodifestivalen. Цілком прогнозовано фіналістами стали Eric Saade – “Every Minute” та The Mamas – “In The Middle”.

Незважаючи на те, що The Mamas, Dotter та Eric Saade були основними фаворитами ще до початку шоу, зараз найбільше шансів на перемогу за думкою букмекерів є в дебютанта конкурсу Tusse з піснею “Voices”.

З сайту: eurovisionworld.com

Україна
Розширюючи тематику Євробачення зазначимо, що кліп на пісню “ZENIT” від ONUKA, який посів 3 місце на OGAE VIDEO CONTEST 2020, номіновано в категорії Найкраще музичне відео міжнародного кінофестивалю ARFF Barcelona.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: