Євробачення 2021

ПЕРШІ ПРОГНОЗИ ВІД БУКМЕКЕРІВ

Кожного року пісенний конкурс Євробачення починається з того, що спочатку цікавляться хто є фаворитом. Прийнято вважати, що букмекери є відображенням суми різних факторів і саме вони здатні виокремити когорту фаворитів.

Тож, починаємо знайомство з новими рейтингами. Перше місце розділяють Болгарія та Ісландія, ці країни вирішили не змінювати учасників, тож прогнозовано є одними з фаворитів, як і минулого року. Далі йдуть Швеція, Росія та Італія, і це не дивно, бо вони мають гарні традиції та підтримку від сусідів.

Далі йде Норвегія, за право представити яку знову боряться KEiiNO, саме вони перемогли на Євробаченні-2019 за результатом телеглядачів. Також в топ-10 залишились Мальта, Румунія, Швейцарія. Всі вони залишили минулорічних виконавців, котрі полюбилися публіці. Одного з основних претендентів на перемогу у минулому році – гурт The Roop, то він автоматично потрапв до фіналу литовського відбору.

В цілому картина залишається схожою на минулорічний прогноз, так як ми знаємо тільки імена учасників. Що стосується України: з середини таблиці ми перемістились в самий низ. Звернутаю Вашу увагу, що це тільки за позиціями, а самі коефіцієнти на перемогу залишилися майже незмінними.

1 коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: