Новини Євробачення

ЄВРОБАЧЕННЯ 2021: EBU ВИГАДАЛИ СПОСІБ, ЯК УЧАСНИКАМ ВИСТУПИТИ, ЯКЩО ЗАКРИЮТЬ КОРДОНИ

Організатори конкурсу “Євробачення-2021” придумали спосіб, завдяки якому усі учасники змогли б взяти участь, попри пандемію та ситуацію у світі.

Якщо учасник з якоїсь країни не зможе приїхати в Роттердам через закриті кордони чи вимушену самоізоляцію, то ЄВС включить предзаписаний виступ. Даний ролик буде записаний в студіях національних мовників, внесення правок в вокал і монтаж після зйомки заборонені.

У студії не буде глядачів. Делегації можна використовувати аналогічні технічні можливості, які були б доступні в Роттердамі, але дозволяється запис і в невеликих студіях. Записані виступи не повинні включати в себе доповнену або віртуальну реальність, накладень, конфетті, польотів дронів, води, використання хромакея.

На запис виступу дається 60 хвилин і 3 дубля. Голова делегації може вибрати будь-який з них в якості підсумкового. За дотриманням правил стежитимуть відповідальні, включаючи супервайзера і мовників-організаторів. Запис повинен бути відправлений ​​в ЄВС до кінця березня.

Виступи на національних відборах або інших заходах не приймаються. Крім того, ролик не повинен ніде публікуватися до його виходу в прямих ефірах конкурсу в травні.

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: