Новини Євробачення

АМЕРИКАНСЬКЕ ЄВРОБАЧЕННЯ: ПЕРШІ НОВИНИ

Ула Мельціг, колишній технічної директор конкурсу пісні Євробачення, який працював з проєктом понад тринадцять років, розповів про плани на американську версію Євробачення: us.

Кожен штат зможе самостійно вибирати, яким чином визначити представника: за допомогою національного або ж закритого відбору. Саме американське Євробачення буде розділене на п’ять відбіркових турів, в кожному по десять штатів. З кожного туру по чотири заявки пройдуть в наступну стадію – півфінали, звідки двадцяти найкращим заявникам доведеться битися за вихід у фінал.

Формат голосування поки до кінця не визначено, але передбачається, що у відбіркових турах він буде більше нагадувати шведський Мелодіфестівален, а в півфіналах і фіналі – Євробачення. Конкурс планується запустити в кінці 2021 або на початку 2022 року. На даний момент десять американських телекомпаній борються за право транслювати захід, але вже в кінці цього року організатори оголосять мовника-переможця.

Планується, що в конкурсі не братимуть участь великі світові зірки. Замість цього американське Євробачення стане платформою для перспективних молодих артистів. Організатори хотіли б, щоб переможці європейського пісенного конкурсу змогли виступати в інтервал-акті в США, в той час як американські переможці змогли б виконати свої пісні на Євробаченні.

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: