Зірки Євробачення Українські артисти

MELOVIN ЗАПУСТИВ ФЛЕШМОБ, ЯКИЙ ВЖЕ ПІДТРИМАЛО 25 КРАЇН СВІТУ

Представник України на Євробаченні 2018, днями у своєму Інстаграм опублікував фото, на якому тримає плакат з написом The world needs peace (“Світу потрібен мир”). Саме цим закликом виконавець влаштував своєрідний світовий флешмоб Миру, оскільки повідомлення від нього почало розлітатися по всьому континенту та здобув підтримку у міжнародній спільноті.

«Спостерігаючи за світом, за самим собою, за повною неусвідомленістю того, що говорять і роблять люди тут в соціальних мережах, за межами наших стін і будинків! Яким контентом і продуктом накачують нас блогери, засоби масової інформації і люди, які нас оточують!  Як вигідно зіштовхувати лобами людей різної релігії, гендерної приналежності, орієнтації, людей з різним кольором шкіри, різними поглядами на життя….

З кожним роком нас все більше і більше накачують отрутою! А ми цьому тільки раді, голосно аплодуємо і захоплюємося! Виходить, що ми такі ж злочинці і співучасники всього цього хаосу, який кожен може побачити навколо! Ми самі допомагаємо створювати цей хаос і самі ж поглинаємо його під різними приводами! Тим самим, людська злість і агресія береться від відсутності любові до себе!

Виховуйте любов до себе! Щоб вже завтра полюбити світ, який здатний як багато дати, так і відібрати все, що коли-небудь мав, визнавши тебе просто профнепридатним!»

View this post on Instagram

#THEWORLDNEEDSPEACE Наблюдая за миром, за самим собой, за полной неосознанностью того, что говорят и делают люди здесь в социальных сетях, за пределами наших стен и домов! Каким контентом и продуктом накачивают нас блогеры, средства массовой информации и люди окружающие нас! ⠀ Как выгодно сталкивать лбами людей разной религии, гендерной принадлежности, ориентации, людей с разным цветом кожи, разными взглядами на жизнь. И все для выгоды больших голодных «монстров» которые уже не влазят в свои норы. ⠀ С каждым годом нас все больше и больше накачивают ядом! А мы этому только рады, громко аплодируем и восхищаемся! Получается, что мы такие же преступники и соучастники всего этого хаоса который каждый может лицезреть вокруг! Мы сами помогаем создавать этот хаос и сами же поглощаем его под различными предлогами! Тем самым, человеческая злость и агрессия берётся от отсутствия любви к СЕБЕ! Как и миллионы самых громких преступлений в день совершаются ежедневно людьми под прикрытием «Бога». ⠀ Воспитывайте любовь к себе! Чтобы уже завтра полюбить мир, который способен как много дать, так и отобрать всё, что когда-либо имел, признав тебя попросту профнепригодным! Присоединяйся к флешмобу прямо сейчас 🙏🏻 Отмечайте 5 человек на которых вы подписаны 🔥 #беларусь

A post shared by MÉLOVIN 🩸 (@melovin_official) on

Фанати, артисти і відомі особистості високо  оцінили та підтримали заклик виконавця. Меседж співака почав розлітатися по всьому континенту та здобув підтримку у  міжнародній спільноті.

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: