Зірки Євробачення Музичні новинки

Музичні новинки тижня: Madame Monsieu, Stefania, Carla та інші

Перетинаємо екватор літа під нові пісні від євро-зірок.

Сан-Марино 2011, 2020 – Senhit

Розпочнемо огляд цього тижня з новинки від цьогорічної представниці Сан-Марино – Senhit. І одразу питання – а чому б щось таке не написати було для конкурсу? Пісня заходить одразу, і навіть хочеться переслухати. Багато чого в ній може здатись знайомим, бо тут використано кілька прийомів з інших треків. Але це працює. Тому вважаю реліз доволі вдалим.

Франція 2018 – Madame Monsieu

Справжні улюбленці публіки, одні з фаворитів Євробачення 2018, французький дует Madame Monsieur порадували своїх прихильників новою піснею. Цього разу вони представили трек, записаний в дуеті із французьким репером на ім’я Black M. «Невідома земля» – так перекладається назва пісні. Мотивуючий текст і такий самий відео кліп – нічого нового. Як і музика загалом. Але щось приємне, і не зайве – такою я побачив новинку.

Сербія 2013, 2019 – Nevena

Як можна почути з нового треку від сербської ветеранки Євро-сцени, не лише українські артистки наслідують нову хвилю аранжувань в стилі 80-років минулого століття, яку затрендував всесвітньовідомий The Weeknd. Учасниця дитячого Євробачення-2007, представниця Сербії на дорослому Євро в 2013 і 2019 роках Невена Божович, поспішає до нас із піснею Ljubav u Bojama (Кохання в кольорах ). І, знаєте, на відміну від нашої Таянни, Невена змогла не стати копіркою. Певний ностальгічний вайб, однозначно, в цій пісні є. Цей стиль досі актуальний, і тенденція, дійсно, має глобальний характер. І це не погано. Але відео на пісню надто примітивне, якщо чесно.

Франція 2019 – Carla (Дитяче Євробачення)

Ті з вас, хто слідкує за дитячим Євро, точно пам’ятають минулорічну французьку представницю Карлу з її запальною піснею. Не таку цікаву, і не таку запальну, але все одно веселу і темпову пісню презентує дівчина і тепер. За пару тижнів новинка набрала мільйон переглядів, Та це, звісно, не 58 мільйонів переглядів її конкурсної пісні, і це не дивно – надто посередньою вона є. І, гадаю, якщо б Франція відправила на конкурс оцю новинку, то про жодне п’яте місце годі було б і мріяти. А я ту Карлу і не згадав би.

Греція 2020 – Stefania

Не знаю, хто знімає кліпи цій грецькій співачці, але з тих двох, що я бачив, навіть не знаю, який гірший – той, що був знятий на її євро-трек, чи на оцю от новинку. Розумію, що вона працює на підлітків, але не так же примітивно, ну. Свіжий трек – звичайна, нічим не примітна пісня, яких повно, зазвичай від американських юних співачок. Мені здається, що Стефанія – це такий собі мікс Аріани Гранде і Селени Гомес, але із значно меншими бюджетами.

Ірландія 2020 – Lesley Roy

Цьогорічна представниця Ірландії випустила новинку, яку дуже легко не помітити не те що в потоці сучасної музики, а й серед свіжих релізов євро-артистів. Навіть її конкурсна пісня, яка хоч і була, наче, з нульових років, чи початку декади десятих, все ж мала хоч якісь шанси. Співпрацюючи із досвідченими продюсерами, будучи співавтором пісень для світових зірок, Леслі Рой так і не змогла стати пізнаваною артисткою. Її голос, її пісні одразу нагадують десятки інших голосів і пісень, і це, однозначно, ставить артиста в найневигіднішу позицію поруч із своїми колегами, які можуть бути хоч в кілька разів менш талановитими, але які мають щось унікальне. Леслі, здається, не має…

Автор статті: Dima Libra

Шукайте нас у соцмережах:

1 коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: