Зірки Євробачення Музичні новинки

Переможниця Дитячого Євробачення 2019 презентувала літній трек – Forever And A Night

Будучи фанатом дорослого Євробачення, я ніколи не дивився дитяче. І, як і Андрій Михайлович Данилко, доволі скептично ставився до самої ідеї цього конкурсу. Аж поки минулого року перед дитячим Євро в Польщі я сів писати статтю про Україну на JESC. Передивляючись виступи наших дітей за всі роки, що наша країна там брала участь, я знайомився і з деякими іншими країнами – цікаво ж, хто перемагав, наприклад. Так – виступ за виступом, рік за роком – я побачив певну еволюцію конкурсу. І вже близько до минулорічного дитячого Євро не можна було заперечувати факт, що там лунають відверто класні пісні. Не часто, але лунають. А от вже коли я познайомився з усіма піснями JESC-2019 (теж для статті, але іншої), я взагалі почув треки, які не гірші за дорослі. А деякі – не гірші за світові хіти. Одним з таких треків стала пісня Вікі Габор – «Superhero». Ця польська представниця тоді  заслужено отримала перемогу, зробивши Польщу єдиною наразі країною, що перемогла на конкурсі два роки поспіль.

EBU - 2nd biggest audience on record Share The Joy of 17th Junior ...Днями юна співачка представила кліп на музичну новинку із назвою Forever And A Night, яка з перших же хвилин почала приносити їй тисячі переглядів в Ютубі. Нехай відео й доволі простеньке, проте виглядає артистка дуже стильно, сучасно (команда добре працює). Що до суто музичної складової, то не можу сказати, що я цей трек додав би собі в плейлист. Але підліткова аудиторія Вікі Габор точно заллє, бо він доволі актуально звучить.І ще, не знаю, писав хтось про це, чи ні, але аналогія з Дуа Ліпою все більше очевидна. І, як підтвердження цьому, чи як жарт від аранжувальників, але в свіжому треку є пряма відсилка до конкретної пісні албанської британки – ви точно маєте почути знайомі ноти з New Rules.

 Не дарма Вікі співає англійською – вона знає, що її творчість цікава і зрозуміла підліткам в усій Європі (а може й за її межами), тому все робить правильно. І тому, якщо дитяче Євро відбудеться цього року в Варшаві, Вікі там точно виступатиме. І сприйматимуть її вже не просто, як минулорічну переможницю, а як маленьку, але зірку.

Автор статті: Dima Libra

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: