Зірки Євробачення Музичні новинки

ESC-НОВИНКИ #13

Греція 2008 – Каломіра

Нову порцію новинок тижня відкриває учасниці конкурсу зі стажем – співачка Каломіра. Ця представниця Греції у 2008-му році посіла третє місце з піснею My secret combination. Пісня доволі примітивною була, але тоді такого на євро-сцені було чимало. А от нова пісня доволі відрізняється від конкурсної, проте сьогоденням від неї точно не віє. Відчувається, що артистка – представник іншої музичної епохи. Це навіть не стиль – це музика, яка, здається, вже не створюється сучасними музикантами. Це такий дещо ностальгічний поп-рок, притаманний творчості співаків та гуртів дев’яностих та нульових. Не знаю, на скільки новинка розрахована на старих шанувальників Каломіри, але вона може сподобатись тим, хто знає, пам’ятає і любить ті музичні часи. Приємна, тепла пісня, яка особисто мене своєю атмосферою повертає в минуле.

Польща 2011 – Магдалена Туль

Наступна новинка – Magdalena Tul & Christopher Hand з піснею Empty town. Насправді, особливо нема чого розповісти про цей трек. Не надто активна в творчому плані артистка Магдалена Туль, що представляла Польщу Євро в 2011 році, цього разу в кооперації із музикантом (чи хто він?) про якого не зміг нічого знайти Гуглі – це доволі банальна зарисовка на тему спустошення міст планета під час пандемії, про надію в серцях, і про те, що ми вже триста разів чули. І – так – тема актуальна, всім нам зрозуміла, і болюча. Та була б тут хоч хороша пісня… В цьому випадку хочеться процитувати одну фразу-мем: «Але пісня якась нуднувата»

Білорусь 2020 – VAL

Свіжа представниця колишніх – співачка VAL, вона ж Грибусова Валерія Олегівна, що мала в Роттердамі цього року представляти Білорусь, поспішає із своєю новою роботою. Пісня називається «Частицы счастья», і це геть не те, що можна було б очікувати після знайомства з конкурсною пісню артистки. Тут – типова нова хвиля молодих, однакових, трендових, притаманних музичному простору РФ. Зрозуміло, що це ніщо інакше ніж пошук своєї аудиторії. А це,  звісно, молодь. Беззаперечний плюс треку – соло саксофону. Аранжування взагалі-то стильне, хоч і не надто унікальне. Проте, інструментальні фрагменти дійсно подобаються.

Нідерланди 2019 – Дункан Лоуренс

А ось цю новинку раджу всім тим, хто прочитає статтю, і наполягатиму, щоб показали її друзям, бо такі пісні мають звучати частіше в наших плейлистах. Наш переможець, наш романтик, наш Дункан Лоуренс представив свою нову роботу – пісню Yet. Мені здається, що подібні пісні можуть очищати голову (чи щось ще) від музичного шлаку, яким навіть ненавмисно забруднюється наш розум. На першому плані – акустична гітара, і чуттєвий вокал співака. І майже все. Але цього виявляються достатньо, коли люди знають, ЯК має звучати дійсно хороша пісня. Світла, ніжна, дуже красива – тішуся через те, що він продовжує створювати те, за що його полюбили мільйони. І я – один з них.

Австралія 2019 – Kate Miller-Heidke

Ще одна новинка, за яку хочеться дякувати артисту – це пісня від Kate Miller-Heidke. Робота, що має назву This is not Forever – розмова про почуття. І не це якась поверхнева ілюстрація на тему кохання – тут все глибше. Особливо мені сподобалась фраза з приспіву: This pain makes you who you are. Що до музики – тут легко впізнати Кейт, але в новинці майже немає академічних пасажів. Пісня нагадує ельфійську музику Енії, чи філософські балади Шинейд О’Конор. Складна і легка одночасно, новинка така інтелігентна по своїй суті, що я боюсь, не стане надто популярною та відомою. Але я дуже сподіваюсь, що співачка продовжить робити саме таку музику – вона їй дуже личить. Окремо хочу відзначити відео – подивіться його.

Ірландія 2018 – Район О’Шонессі

Іноді не треба робити нічого нового – просто продовжуй робити те, що ти добре вмієш. Нехай це і не щось революційне, щось надзвичайне, чи приголомшливе. Район О’Шонессі, представник Ірландії на конкурсі в 2018 році, в своїй новій пісні Lucky one не змінює собі – все та ж поп-рокова лірична музика, яка і не балада, і не танцювальна. Проте під неї можна і релаксувати, і танцювати (що ми бачили на сцені в Лісабоні). Просто хороша робота. Просто артист, який знайшов свій жанр, свій стиль, я творить себе в його межах. Чому б і ні?

Автор статті: Dima Libra

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: