Зірки Євробачення Музичні новинки

ESC-НОВИНКИ #12

Латвія 2020 – Саманти Тіна

«Лише 4 відсотки жінок сприймають себе красивими. 7 з 10 відчувають неможливість досягти нереалістичних стандартів краси». Так починається свіже відео від цьогорічної представниці Латвії – Саманти Тіни. Якщо чесно, після прочитання вступу до цього відео, його можна і вимикати, бо далі – випробовування не для слабких. Я витримав, бо вам. Не секрет, що її євро-трек мені здавався одним з гірших, що Латвія колись відправляла на конкурсі, та й цьогоріч вона у мене була серед найслабших. І тут справа не лише в музичному матеріалі, а й в артистці, яка, на мою думку, хоче здаватись великою артисткою, а насправді це більше нагадує якусь карикатуру. В новинці, що називається I got the power, справи такі – тут і жахлива англійська, і дещо примітивна музика, і невдала «соціалочка» в відео. Відео взагалі вийшло недолугим, третєсортним і … просто давайте вже поговоримо про щось інше.

Греція 2005 – Елени Папарізу

Наступна новинка – від дещо вже легендарної євро-виконавиці, переможниці 2005 року в Києві, Елени Папарізу. Пісня і кліп Μίλα Μου – це перше, що випустила співачка з 2018 року. Пісня записана грецькою мовою, але аранжування далеке від Греції – труба, акустична гітара додають відчутного іспансько-латинського вайбу, що тепло огортає, а трохи сумна мелодія і м’який вокал створюють атмосферу ностальгії, чи мрійливості… Я не знаю, про що співає Елена, та й навмисно не шукав перекладу – просто слухав, просто відчував.

Вірменія 2016 – Івета Мукучан

Нова робота від вірменської красуні Івети Мукучан, здається, розрахована лише на внутрішнього споживача, бо навіть титри в лірик-відео зроблені вірменською. Але я думаю, що знання мови вам не знадобиться – танцювати під Bambasanq можна і без цього. Автори погрались зі стилями, дали можливість Іветі проявити кілька своїх вокально-технічних навичок. Наче, нічого особливого, але, наче, й не погано.

Азербайджан 2011 – Ельдар

Не секрет, що від переможців Євробачення всі очікують чогось більшого, чи принаймні не гіршого за те, що вони зробили в той свій переможний рік. Розглядаючи цю новинку, я реально не міг підібрати нічого більш оригінального, за слова «не цікаво», чи «прісно», чи щось таке подібне. Зробивши кооперацію із шведським музикантом Себаст’яном Екстрандом (VoColor), Ельдар з дуету Eli & Nikki, який привіз в 2011 році перемогу в Баку, не схожий на лідера, не схожий на того, який залишився в історії конкурсу. Ця пісня з таких, що проходять повз вуха, не маючи шансу залишитись в голові.

Вірменія 2018 – Севак Ханагян

Представник Вірменії на конкурсі в 2018 році, Севак Ханагян, який українцям знайомий ще завдяки перемозі в сьомому сезоні талант-шоу Х-фактор,в своїй новій пісні дуже нагадує так звану «каспійську хвилю» російської музики. Аранжування, з характерними бітами, вокальний автотюн, що знищує тембральну красу голосу (якщо він є). Єдине, що залишилось від Севака, якого ми знаємо – уміння співати, та й текст не надто дратує)))

Франція 2020 – Tom Leeb

Як я вже писав, цьогорічна пісня Франції була мені не до вподоби через її не оригінальність. Тому вмикав новинку від Tom Leeb без якихось особливих емоцій. А мені сподобалось – ненав’язливий, чуттєвий вокал, блюзова гітара, легке відлуння кантрі-музики, ледь помітні струнні… Прекрасний трек для літнього теплого, чи не дуже, вечора в компанії друзів, чи своїх думок. Я б таке точно слухав.

Автор статті: Dima Libra

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: