Зірки Євробачення

ESC-НОВИНКИ #11

Відомо, що участь в Євробаченні не є запорукою успіху, навіть в регіональному сенсі. І тут кілька складових – артист, як особистість, репертуар, як відображення смаків більшості, і т.д. Прикладів повно. Взяти хоча б швейцарський дует Sinplus і їх травневий реліз та кліп на пісню Escape. Новинці вже 3 тижні, а на їх каналі в Ютубі лише 1822 перегляди. Іван та Габріель Броггіні – засновники та основні учасники колективу – з часів своєї участі в Євро в Баку у 2012-му випускали і пісні, і кліпи, і міні-альбоми, та навіть до Лас-Анжелесу їздили, щоб творити свою музику. Але щось… якось… Самі подивіться/послухайте.

 Свіженьке від свіженького. Цьогорічний представник Об’єднаного королівства Джеймс Н’юман представив нову пісню і відео – Enough є певним продовженням його євро-пісні My last breath. Джеймс співає про те, що не важливо, наскільки зараз важко і наскільки ми готові здатися, бо навколо є достатньо любові. Це те, що ми можемо дарувати один одному з урахуванням поточної ситуації. Пісня хороша. Але почути її живцем я б не хотів – співак, мабуть, ще гірший в лайвах, ніж його більш зірковий рідний брат.


 Roxen – Spune-mi – наступна новинка в нашій добірці від двадцятирічної Лариси Роксани Джурджу. Вже відомо, що в 2021 році Румунію в Роттердамі знов представлятиме ця молода виконавиця, яка точно має свого глядача, і на яку точно чекатимуть наступного року. Свіжий реліз не є чимось видатним, чи просто цікавим. Однак, я не здивуюсь, якщо європейські радіостанції, а тим більш якісь танцювальні майданчики звернуть на неї свою увагу. Особисто мені легко представити літо під цей трек. Ну, вміють румунські музичні продюсери робити такі пісні – це ж історично-шоубізнесовий факт.


 The Mamas – Let it be. Мене не можна запідозрити в тому, що я не поважаю традиції, чи якось поверхнево ставлюсь до музики. Навпаки – завжди чекаю чи навіть вимагаю від артистів, які здатні творити великі справи на музичній ниві, чогось помітного, чогось суттєвого, цікавого, і т.д. І от цей шведський колектив може давати сучасній європейській сцені такий продукт. І нехай їх євро-трек не був серед моїх фаворитів, він все ж був доволі хорошим. Чого не скажеш про їх свіжу роботу. Це не є погано, це не є не якісно. Але це є – ніяк. Це той випадок одноразової пісні, яка не має шансу затриматись в голові надовго, бо вона виглядає, як прохідна штамповка, яку зроблено за чернетками інших треків. Таких пісень сотні. А від цього класного тріо хочеться отримувати дещо більше.


 Чесно, подобаються мені деякі пісні Микити Алексєєва. Але його тембр – це така специфічна річ, яку я ледь витримую. Проте, якщо вже я пишу про новинки від євро-зірок, то маю сказати, що новинка від ALEKSEEV, яка має назву «Ревность», дуже в стилі цього виконавця. І вона, скоріш за все сподобається його шанувальникам. Без експериментів, без змін – все те, за що Микиту і люблять. Чи не люблять.

Автор статті: Dima Libra

Шукайте нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: