Дитяче Євробачення Дитяче Євробачення-2019 Огляди

Огляди перед фіналом

…веселі нідерландські хлопці та португальське червоне платтячко.

Продовжуємо веселитися з «Дитячим Євробаченням – 2019». Сьогодні подивимося ще на 7 учасників.

Італія, Марта Віола. Чи то в дівчинки тембр якийсь незвичайний, чи то вона не завжди співала в ноти. Інколи все начебто нормально, але варто було їй почати кричати – якось не так звучало. Але взагалі незвичайна дівчинка, такі набагато цікавіші за намакіяжених малолітніх, що намагаються завдяки манірності й купі косметики виглядати дорослими. Ця – мила, природна, але краще б не кричала все-таки. Топ-10, але, може, і нижче.

Казахстан, Єржан Максим. Це друга спроба країни на дитячому «Євробаченні». Минулого року було 6 місце з 20 країн, що для дебюту цілком непогано. Цьогоріч, якщо по-чесному, має бути перше. Але тут як карта ляже, конкурс – річ непередбачувана, плюс політичні, про політкоректність й інші супутні важливі моменти, які, власне, до музики й шоу не мають стосунку. Хлопчик нереально талановитий і музично обдарований, тому на тлі інших, теж талановитих, однозначно виділяється. Але коли що, йому не звикати, один раз його вже некрасиво «зробили» на конкурсі, другий раз пережити несправедливість, думаю, буде вже легше. Але все ж вірю в здоровий глузд: у моїй системі моральних координат перемога повинна бути за тим, хто її реально гідний. І ніяк інакше. З моєї точки зору це переможець, а як вийде в підсумку – подивимося.

Мальта, Еліана Гомес Бланко. Добре все, крім одного. Що ця учасниця робить на дитячому конкурсі? Він їй, очевидно, замалий буде, не її формат. Розумію, що з віком все в порядку, але на тлі інших учасників вона має дуже дорослий вигляд. І це враження нікуди не зникає, скільки не кажи собі: дитині 14 років, досить до неї прискіпуватися. Та успіху 2013 і 2015 років Мальті на цей раз не повторити, як на мене. Ба більше, Еліана й у топ-10 не буде. Хоча зроблено номер красиво, подано пісню вигідно, але ж мотивчик більш ніж шаблонний. Десь після топ-10, це не найгірший варіант шаблонності.

Нідерланди, Метью Хінзен. Веселий нідерландський хлопчак, який на тлі амстердамських видів (я ж не помилилася, це столиця?) весело танцює з такими ж веселими нідерландськими хлопчаками. Весело, забавно, мило. А що так і не знайшов своєї подружки в кліпі, з якою, згідно з назвою пісні, хоче танцювати, так це навіть краще: он скільки милих дівчаток на конкурсі, обирай будь-яку. Знайти подружку йому труднощів не складе. Не те, що сумовитий переможець дорослого «Євробачення-2019». І як у них там у Нідерландах такі веселі хлопчаки потім виростають у таких нудних дорослих?.. Топ-5. Якщо нижче, дуже здивуюся.

Польща, Вікторія Габор. Я так розумію, що персонаж, про якого пісня (“Superhero”), це отой юнак із поголеною зачіскою в зеленій кофтині й помаранчевих штаненятах? Ну, просто тільки він один був відповідної статі в дружній компанії польських дівчат, що танцювали бадьорі танці. Чи це не він, цей просто приблудився до веселого колективу, щоб самому страшно не було? Загалом усе так бадьоро, дружньо, із вогником, але я б на перемогу Польщі та її високе місце не ставила. Хоча ця дівчинка та її номер подобаються мені більше за той, із яким минулого року Польща виграла конкурс. Недарма ж там не все однозначно було з торішньою переможницею. Хоча багато хто ставить на 1 місце, ну ні, звідки? Я й у топ-5 не бачу, хіба що в топ-10. Хоча я б і туди не взяла.

Португалія, Джоанна Алмейда. Є Червона Шапочка, а це типу Червоне Платтячко, так? Ходить лісовими стежками в масивних черевиках і дзвінким голоском співає, запрошуючи піти з нею. І заманює при цьому порічкою. А в кінці платтячко чомусь стає чи то темно-синім, чи чорним у синю смужку – важко роздивитися. Це до чого був такий дизайнерський хід? Вона в кінці без чорного вухастого капелюха і вже в чорній сукні біжить шукати втрачену на початку червону шапку, так? Ну що ж, гаразд, тоді нехай біжить шукати. Очевидний кандидат на 19 місце з 19.

Росія, Тетяна Мезенцева і Денберел Ооржак. Цьогорічне «Євробачення» проходить не під девізом “Share the joy”, а під гаслом «Даєш у широкі маси справу Грети Тунберг». Іспанка пляшки використані збирає, росіяни взагалі з екологічною катастрофою дуетом борються. Глобальненько так усе в них, масштабненько, грошей у кліп вклали неміряно. Розумію діяльність екоактивістів, поділяю тривогу дітей за майбутнє планети, але пісня нудна. Радує лише те, що в кінці історії всі постраждалі від екологічної катастрофи знайшлися й мирно розсілися біля вогнища погрітися після всіх пережитих потрясінь. Десь 11-15 місце, думаю.

(Далі буде…)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: