Дитяче Євробачення Дитяче Євробачення-2019 Огляди

Огляди перед фіналом

…північномакедонський вогонь і весела Франція

Остання частина огляду композицій учасників «Дитячого Євробачення – 2019». Сподіваюся, що хоча б відсотків на 50 мої прогнози справдилися. По-різному буває: можу вгадати все, а можу й узагалі нічого. Подивимося, чекати вже недовго.

Північна Македонія, Міла Москов. Незвичайна дівчинка серед старовинних книг і з вогнем у руках та в очах. Ну і в книгах теж, причому у всіх випадках справжнім. Північномакедонська казка вся така чарівна, із претензіями. Мені дівчинка сподобалася. Люблю казки, люблю незвичайних дівчаток, та й Північну Македонію люблю, я взагалі фанат балканських країн, як виявилося. Хоча вогню можна було б і менше, незважаючи на назву пісні “Fire”: що занадто – то не завжди добре. А пісня слабенька, якщо чесно. Але я не музикант, мені можна любити учасницю просто за красу північномакедонської природи. Топ-10, до п’яти найкращих не потрапить.

Сербія, Дарія Врачевич. Красуня! Я взагалі, як було сказано, люблю балканських виконавців, а тут ну все зійшлося. І зовнішність цікава, і тембр голосу приємний, і мелодія чіпляє, навіть незважаючи на те, що політкоректність пісні аж зашкалює. Але тут слабенька пісня чіпляє натуральністю, скажімо так. Вірніше – не пісня, а номер за рахунок завдяки виконавиці. Дитина не вдає із себе дорослу, співає, як розуміє цю саму політкоректність у своєму віці. Загалом мені подобається. Хоча й погоджуся: поєднання глобальної проблематики з юним віком співачки в цьому випадку дає, скоріше за все, негативний ефект. Дівчинка явно не для виконання пісень суспільно значимої тематики. Та й мелодія нудна, будемо відверті. Може бути все: і в топ-5, і ближче до кінця таблиці. Залежить від того, що переважить – чарівність дівчинки, як для мене, або похмурість пісні.

Уельс, Ерін Мей Грув. Хто намалював 13-річній дитині такий величезний рот яскраво-рожевий? Це жах моторошний, а дівчинка ж приємна й мила. Але коли крупним планом в кліпі цей рот – руки повідбивати візажистам за таке каліцтво. І ось саме ця рожева «краса» затьмарює собою все: і дівчинку, і пісню, і ніжні історії на екрані про те, що ти не один і ніколи цього не забувай. Радує лише те, що зі сцени його так сильно видно не буде, цей рожевий намальований рот. А про пісню… ця дівчинка точно повинна бути співачкою? Другий кандидат на цілком заслужене 19 місце з 19.

Франція, Карла. І дівчинка яскрава, і мелодія весела, і танці бадьорі, а відчуття вторинності не зникає. Десь я це вже бачила-чула, однозначно. І ще відчуття, як під час перегляду чемпіонату світу з фігурного катання, довільної програми. Номер складається з декількох різних пісень, мелодії різні, шматки один з одним не пов’язані ніяк. Об’єднує їх всі лише виконавець, а так і стилістика різна, і ритм, і тема. Кажуть, це фаворитка разом із Польщею. Ну не знаю я, для мене обидва рази тільки топ-10 здається можливим.

***

А тепер підіб’ємо підсумки. Місця озвучувати не буду, сенс не в цьому. Зробимо по-іншому. Спочатку назву своїх кандидатів на почесні місця з 11 по 19. Це Португалія з Уельсом (цікаво, хто з них буде 19-м?), Австралія, Албанія, Білорусь, Ірландія, Мальта й Росія. Мені здається, що в цих діточок шансів піднятися вище немає. Хто ще один із ними буде за компанію? Обирайте: Вірменія, Сербія, Італія, Північна Македонія, може, й Україна, але цього не хочеться, нехай наша буде мінімум у топ-10.

Подивимося на моїх фаворитів. Топ-3 – це Грузія, Нідерланди й Казахстан, який для мене однозначно лідер. О, яка міцна чоловіча компанія вийшла. Але не впевнена, що саме так буде. Скоріше за все, Нідерланди опиняться на 4-5 місці, Грузію сильно недооцінять, та й Казахстан, незважаючи на очевидні речі, може поступитися Франції з Польщею. Тому особливо заглиблюватися в прогнози немає сенсу, все так хитко-незрозуміло на «Євробаченні». Що стосується не моїх фаворитів (це я про Польщу, Францію й Іспанію), то перемогу Гарсії я ще якось зрозумію. Вона менше за інших дратує. 1 місце за Францією буде дивним, а за Польщею – і поготів. Топ-10, навіть не п’ятірка найкращих – це якби я обирала. А там подивимося, чим нас здивує «Дитяче Євробачення – 2019». Дорослому в травні вийшло вразити.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: