Євробачення 2019 Огляди Український Національний Відбір

Мій ТОП-10 JESC-2019

Іспанія*
Яка пісня буде асоціюватися з цьогорічним Дитячим Євробаченням? Безперечно, іспанська. Від кожного прослуховування йдуть мурахи. І вона 100% не загубиться на фоні інших. А враховуючи, що це академічний спів, то й поготів. А ще в ній дві мої улюблені теми – Екологія та Євробачення (до речі, це не єдина пісня з темою екології в цьому році, але єдина з такою подачею). Я впевнений, що наживо пісня звучатиме нереально. Головне, щоб постановка не підвела (і не була банальною). А ще Мелані ну дуже мила дівчинка (початком ліричного відео зразу ж підкупила). Загалом бажаю їй перемоги.

Північна Македонія*
Для мене як альтер-его Іспанії. Цю пісню я спочатку поставив на перше місце, потім посунув (бо все ж таки “Marte” більше подобається), але я не очікував такого від Північної Македонії. Якби пісню співала Сія (а голос схожий), це був би світовий хіт. Етновставочка посеред пісні звучить круто. Про кліп я нічого не казатиму, бо ефекти рівня “I won’t break”, але через монітор вона передає свою енергію. Буде така ж віддача на сцені – виграє й стане найкращим переможцем Дитячого Євробачення за всю історію.

Україна*
Не дуже об’єктивно ставити Україну у фаворити, але Соня має всі шанси пройти у ТОП-10. Найвдаліший ревамп у цьому році (вітання Уельсу, якого я скинув у ботом після нової версії). Круто, дуже круто. І гідно.

Ірландія*
Божечки, яка крута пісня. Нагадала мою улюблену заявку Ірландії на Євробаченні 1996 року. Чути кельтський мотив – й одразу зрозуміло, що це Ірландія (а я дуже люблю, коли можна ідентифікувати країну).

Австралія*
Заявка на рівні. Обожнюю Австралію (її бракувало на Євробаченні) та її представників. Я, правда, не маю поняття, яка може бути постановка під цю пісню (не хотілося б просто статики). Але пісня в будь-якому разі крута.

Албанія
Як албанська мова офігенно звучить! Я не знаю, про що ця пісня, але її донесено так, що я розумію. Це не перемога, але Албанія показала своє обличчя.

Польща
Очікував я, що за рік буде щось крутіше, ніж Роксана? Ні. А вийшло так. Це друга пісня, що звучить як світовий хіт. Якщо передасть у номері атмосферу кліпу – буде топ-5.

Мальта
Додав у топ-10, бо пісня приємна для прослуховування. Буде високо, але не перемога.

Італія
Зовсім дитяча заявка, але вона чимось чіпляє. Дуже подобається (і не виходить із голови) приспів і бек. Можливо, вона не увійде до топ-10 на конкурсі, але мені подобається.

Росія
Унікальна заявка, яку після перемоги на відборі я поставив на останнє місце. Не дуже сподобалася, а особливо Хатарі-куля в номері. А пізніше вийшов кліп. І вміє ж Росія зробити меседж там, де його не було. У номінації «Найкращий кліп» перемога їхня. А ще в Тані дуже й дуже гарний голос. Була б у дуеті з кимось іншим, можливо, потрапили б до топ-5.

*Учасників із топ-5 бачу переможцями

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: