Зірки Євробачення Огляди

Пошук нового символу

автор

“Фріки” стали невід’ємною частиною Євробачення. Після вдалих виступів у 2006 та 2007 роках незвичайних учасників, екстравагантні образи та пісні стали ще більш дивними, що певним чином і стало причиною посідання більш низьких турнірних позицій, бо як говорять в народі – “що занадто, то не здраво”.   

Лака (босн. Laka) представляв Боснію та Герцоговину в 2008 році. На сцені разом зі співаком виступала також його сестра Мілена. Пісня під назвою Pokušaj (з босн. Попробуй) має досить цікаву структуру та запальний мотив, натомість поведінка виконавців та їхні костюми є головною родзинкою цього виступу.

Менш успішним став виступ Родольфо Чикілікуатре (исп. Rodolfo Chikilicuatre) під прапором Іспанії. Персонаж є сценічним псевдонімом іспанського коміка Давіда Фернандеса Ортіса. Пісня є пародією на композиції в стилі reggaeton.

Не можу залишити без уваги також виступ ірландського індика Дастіна на сцені пісенного конкурсу:)

Виступ чеського “супермена” можна описати фразою, яку почула Німеччина в 2015: “I’m sorry, 0 point”, і ця подія відбулась в півфіналі.  

Один з моїх найулюбленіших виступів Литви відбувся у 2010 році коли цю країну представляв колектив InCulto. Вони виконали пісню “Eastern European Funk” в стилі Ska . Цікаво те, що  у веселій ритмічній музиці схована досить велика проблема взаємовідносин між різними частинами світу. “Yes Sir we are legal we are, though we are not as legal as you/No Sir we’re not equal no, though we are both from the EU” (“Так, сер, ми є законними, хоча ми не такі законні, як ви / Ні. Сер. Ми не рівні, хоча ми обидва з ЄС”).

В 2011 році протест прямо на сцені влаштували представники Португалії. Дует Homens da Luta у пісні «A luta é alegria» (Радість боротьби) акцентує на тому, що тільки в боротьбі, яку народ повинен витримати, почують їхні голоси. Також це сприяє об’єднанню народу.

В 2012 та 2013 до радикальних дії наважилася Чорногорія. Обидва виступи не пройшли до фіналу, але кожен з них не залишився без уваги єврофанів.

Rambo Amadeus – Euro Neuro – 2012

Who See – Igranka – 2013

Досить довго Євробачення залишалося без яскравих образі та почало здавалося, що після Сердючки його уже и не буде. Але Conchita Wurst змогла стати одним з основних символів пісенного конкурсу. Всі ми пам’ятаємо той образ “бородатої жінки” та те, що пісня “Rise Like a Phoenix” стали переможними для Австрії. Цікавим виявляється факт, що останнє місце посів французький колектив TWIN TWIN з піснею “Moustache” (Вуса).

TWIN TWIN – Moustache (France)

Conchita Wurst – Rise Like a Phoenix (Austria)

Це був мій варіант найбільш “фрікових” учасників з 2008 по 2014 роки, а хто на вашу думку має ще потрапити до цього списку?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: