Дитяче Євробачення

JESC-НОВИНКИ #6

Скажу відверто – не слідкую за дітьми. За різних причин. Але щось мені підказує, що цей рік може стати переламним. Це не означає, що почну слідкувати за чиїмось кар’єрами, але принаймні почну відрізняти їх за іменами. Коли я писав огляд на пісні цьогорічного JESC, то зрозумів, що кілька пісень я точно хочу собі в плей-лист. То, може, дарма я не звертав уваги на покоління, що підростає? І, можливо, сьогодні ми є свідками зародження нових зірок? В даній добірці – кілька новинок від колишніх дітей нашого улюбленого конкурсу.

María Isabel – Flamenkita, Іспанія 2004 рік.
Почнемо здалеку. Переможниця другого в історії Дитячого Євробачення маленька Марія Ізабел, яка співала про те, що краще бути мертвою, ніж простачкою, точно такою виросла. Просто подивіться її свіжий кліп. Зухвала, яскрава молода жінка – от якою вона є в кадрі. Flamenkita чіпляє не так, як її конкурсна пісня п’ятнадцятирічної давнини, проте r’n’b/latino зробить свою справу – ви точно будете рухати стегнами))).

Roksana Węgiel – Potrafisz. Польща 2018 рік.
І ще одна переможниця JESC. І знову щиро вважаю, що конкурсна пісня якої була сильніша за новинку. Але проти чого не заперечиш, так це про того, що Роксана виглядає дуже класно в кадрі, і вона точно на правильному шляху. ЇЇ аудиторія зростає після конкурсу, а не навпаки, як нерідко буває. Новинка сподобається молоді. Щодо відео на пісню – тут нічого особливого. Дуже просте, без претензії на хоч якусь оригінальність. Ще й з елементами продакт-плейсменту.

Анна Тринчер – Короче, понятно. Україна 2015 рік.
Ооооо, той факт, що цей трек вийшов під час масової осінньої депресухи, може означати, що у нього є певна місія – змусити людей (принаймні молодь) оживитись. Трек дійсно здатен налаштувати на щось позитивне. Тут і саунд, і гарний голос, і простий текст – все каже, що пісня може стати хітом. Особисто я впевнений, що він лунатиме в нічних клубах, шкільних дискотеках і т.д. Кліп теж вартий уваги. От хто точно не підвів своїх шанувальників, так це Аня.

Автор статті – Dima Libra

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: