Зірки Євробачення Україна на Євробаченні інтерв'ю

SAY LOVE!

Автор: Dima Libra

Важко повірити, що з часу проведення «Дитячого Євробачення – 2018» промайнув майже рік. Ми ж наче нещодавно вболівали за Дарину Красновецьку, яка гідно і яскраво представила нашу країну в Мінську. А тепер відправляємо до Польщі Софію Іванько.

Участь України в JESC – 2018 була настільки сильною й потужною, що про Дарину досі пам’ятають як одну з претенденток на перемогу того року, за що ми їй дуже вдячні. Тому вирішили трохи поговорити з нашою досвідченою конкурсанткою, яка точно вже знає, чого очікувати від цього заходу, та й просто – чи може дати вона пораду своїй наступниці.

 • Дарино, скажи, до чого треба бути готовою Софії (та й майбутнім учасникам), беручи участь у такому масштабному проєкті?
  До всього! Справді, до всього. До багатогодинної роботи в студії, іноді навіть вночі. До графіку, що розписаний буквально похвилинно. До різних запитань (інколи дуже незвичних) від журналістів, фанів… Адже процес підготовки та безпосередньо час на самому конкурсі – це численні зйомки, записи, пресконференції, фотосесії й дуже багато спілкування.
 • Що з побаченого/відчутого виявилося не таким, як ти собі уявляла?
  Усе відбувалося так, як я собі десь приблизно й уявляла. Єдине, що виявилося приємним сюрпризом, це те, що під час виступу учасників у мінській арені було аж 16 000 (!) глядачів. Оце для мене був трохи шок.
 • Які твої ТОП-3 фактори успіху на JESC?
  Не потрібно намагатися справляти враження. Треба, попри все, залишатися собою! Велика витримка! Віра в себе! У мене їх чотири, як бачите (сміється).
 • Що ти порадиш Софії?
  Софії я щиро бажаю успіху! А порадити хочу таке: отримувати задоволення від усього, що зараз відбувається і що буде відбуватися в Польщі! Це пам’ять на все життя! Але й потрібно дуже гарно підготуватися, адже це велика відповідальність – представляти свою країну на міжнародному рівні!
  А ще… головне не місце у рейтингу – а те, щоб твій виступ був гідним і запам’ятався надовго.

P.S.:
Безумовно, участь в такому масштабному дійстві (ESC) дарує неабиякий досвід. І тим приємніше, коли артист, навіть такий молодий, як Дарина, може цей досвід та отриманий творчий запал втілювати в подальшу роботу. А запалу у юної артистки вистачить на кількох. Не дарма за ініціативи члена OGAE Льоши Донцова (нині – президента організації), який провів опитування серед всіх журналістів, що працювали в Мінську, саме Дарина перемогла за рейтингом акредитованих на конкурсі ЗМІ. Далі – більше. Дарина стала такою популярною у Польщі, що свій дебютний альбом презентуватиме саме в цій країні, наступного ж дня, після закінчення JESC-2019, в Кракові. Весь цей рік вона працювала над новим матеріалом, і деякі композиції вже встигла подарувати своїм шанувальникам.

А цього літа, на День Незалежності Дарина Красновецька отримала велику честь – заспівати Гімн України в прямому ефірі для всієї країни.

І щось мені підказує, що це лише початок...

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: