неТиповоПро

ЄБ. Початок

Колись давно, як ще Софія Ротару була малою і бігала десь поміж маршинецьких лопухів, а світ не встиг до пуття відхаркати наслідки великої війни, було вирішено створити конкурс, який би:
– сприяв появі талановитих та оригінальних пісень у жанрі поп-музики;
– розважив і культурно об’єднав людей з різних країн, які мали багато приводів дивитись одне на одного чортом;
– підвищив інтерес до телебачення, яке тоді не мало ані «Битви екстрасенсів», ані «Дому-2».

За жодним з цих пунктів ЄБ суттєвих результатів не дало (прости мені, Б..же, якшо збрехав). Локомотивами телебачення чесніше називати серіали й телемагазин. Всі поп-музичні революції відбулись за межами ЄБ, а на євросцені ми бачили щонайбільше продукт, який гармонійно акумулював найкращі надбання “попереднього року”, або прохідні «ансамблі пєз..дні і бля..дкі». Термін цікавості до переважного числа учасників ЄБ хіба шо трохи більший за термін придатності розливного пива. З переможцями ситуація трохи краща. Нарешті, з піс давом у конкурсу також не проканало, бо важко наспівати любов до Зіни, якщо тільки вчора Зіна клала тобі під самісінькі двері ріденьким, а потім ще й ручку «субстратом» обмазала. Тому серед євроновин часто-густо проскакують обговорення, хто на кого образився і чому не приїхав.

Проте, хоч результат і вийшов на трієчку з плюсом, процес піпл схавав от і до, бо:
– люди люблять на щось чекати: Паска, Новий рік, день народження, підвищення на роботі чи от «Євробачення» – на що завгодно, аби тільки поринути вільною думкою до чергової умовної межі, яка надасть життю хоч і не найглибшого, але ж таки змісту;
– людям треба єднатися, бо коли у тебе якесь особисте свято, а у інших – звичайний понеділок, то ти й ходиш як “трошки того”. А от коли у всіх Новий рік, Олімпіада, чи «Євробаченя», то інша справа;
– людям треба єднатися проти когось, і ЄБ вам того дасть із надлишком. Можна за ним самозабутньо тьохкати, можна його гудити, а ще можна активно декларувати, що такі нісенітниці вас не цікавлять. Ну, і звичайно ж, можна без краю скубтися за те, хто був айс, а хто «нє торт».

Ото ж, «Євробачення», як «Блакитний вогник» на Новий рік – наче й нічого особливого, однак своє, тепле-лампове і живучє, як таргани. То хай так буде. Шось же ж має створювати інфоприводи і рятувати людство від екзистенційного жаху.

Матеріал підготовлено неТиповим Єврофаном та є його особистою думкою на озвучену тему. Матеріал не має на меті образити чи зачепити чиїсь погляди.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: