Новини Євробачення

Дайджест #1

* * *

Переможниця Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення–2015» Дестині Чукуньєре стала учасницею шоу «Х-Фактор Мальта» та, отримавши чотири «так», пройшла до наступного раунду. Нагадуємо, що переможець цього шоу представить Мальту на прийдешньому конкурсі «Євробачення».

* * *

Зірка «Ігор престолів» може стати ведучим «Євробачення–2020». У серіалі він зіграв Дааріо Нахаріса, красивого воїна, що був коханцем Дейнерис, матері Драконів. Нідерландські ЗМІ кажуть, що актор Михіль Гейсман – один із претендентів на роль ведучого пісенного конкурсу.

* * *

Армін ван Бюрен не братиме участі в «Євробаченні–2020». Один із найвідоміших ді-джеїв світу спростував чутки про можливість виступу під прапором Нідерландів у наступному конкурсі.

* * *

Неприємні новини надходять з Угорщини: країна перебуває за крок до відмови від участі в «Євробаченні–2020». Угорський телемовник розглядає такий сценарій, а зекономлені кошти планує вкласти у фестиваль “A-Dal”. Очікуємо офіційної заяви від Європейської мовної спілки.

цьогорічний виступ Угорщини на Євробаченні

* * *

Оголошено учасників першого національного відбору на Пісенний конкурс «Євробачення–2020» – “FiK 58”. Серед відомих імен у списку албанського пісенного змагання є Арілена Ара, яка зірвала музичні чарти хітом “Nentori”. Фінал албанського національного відбору відбудеться 22 грудня.

* * *

Нідерланди представили офіційний слоган «Євробачення–2020» – “Open Up” (укр. «Відкрийся»). Виконавчий продюсер конкурсу пояснив рішення оргкомітету: «Слоган навмисно не доповнений… відкрийтесь одне одному, відкрийся музиці, відкриймося до Роттердаму, відкрийся… будь-чому. Кожен може завершити слоган, як завгодно. Так ми краще познайомимося».

автор

Слідкуємо разом за найцікавішим разом! Надсилайте новини про зірок Євробачення та учасників національного відбору у instagram @ogaeukraine

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: