Дитяче Євробачення Дитяче Євробачення-2019 Огляди

Огляд JESC-2019 [1.3]

Spain
Найпопулярніша тема дитячого «Євро» – збереження планети. Й іспанська пісня-представник – про це. Але тут братимуть не лише текстом, а ще й вокалом. Мелані Гарсія має академічний потенціал, яким добряче приправила пісню. Чи впорається на конкурсі – подивимось/почуємо. У записі пісня, яка, до речі, не містить англомовних «додатків», звучить дуже впевнено.

The Netherlands
Той випадок, коли на «Євробаченні» можна нарешті почути нідерландську мову. Приємна зовнішність юного виконавця і гарний голос – це, скоріше за все, має привабити глядача, бо пісня доволі звичайна, не чіпляє, проте нічого поганого в ній теж нема. Просто танцювальна попсова пісня.

Ukraine
Цю пісню не можна назвати потужною чи трендовою. Вона не викликає бажання танцювати чи сумувати про серйозні теми. Але в ній є доброта і щось світле й тепле. Але чи всі зможуть це відчути? Багато буде залежити від живого виконання Софії.

Wales
Доволі провінційно. І справа зовсім не у валлійській мові – вона, навпаки, додає хоч якоїсь оригінальності. Просто і вся пісенна побудова, й аранжування настільки прості, що шансів в Уельсу, здається, немає.

автор

Важко сказати, хто з цих дітей привезе перемогу до своєї країни. Яка пісня зможе краще за інших достукатись до сердець глядачів? І чи тренд про спасіння планети, що набув цього року свого піку, не втратить актуальності через надмірність? І чи є якась краща тема для дитячих пісень в нашому сучасному світі? За місяць дізнаємось.

А що ви думаєте про пісні JESC-2019? Пишіть у коментарях та у інстаграмі @ogaeukraine

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: