Дитяче Євробачення Дитяче Євробачення-2019 Огляди

Огляд JESC-2019 [1.2]

Продовжуємо міні-огляди на конкурсні пісні країн-учасниць Дитячого Євробачення 2019 разом з Dima Libra.

North Macedonia
Ця пісня теж може нагадати кілька знайомих мелодичних ходів чи гармонійних послідовностей, бо, вочевидь, її автори брали референси деяких міжнародних хітів. Але все зроблено грамотно, без явних цитувань. Тому пісня має привабливий і конкурентноспроможний вигляд. Наживо має прозвучати доволі добре.

Poland
Ще одна пісня-заклик із гаслом «Save the World», тепер від представниці Польщі. Цей трек може посісти високе місце в підсумковій турнірній таблиці або принаймні сподобатися багатьом глядачам конкурсу – він запалює. Дуже сучасний, актуальний саунд. Нічого оригінального чи унікального, проте пісня справді хітова.

Portugal
Одна з небагатьох пісень, про яку невідомо що сказати. Ніби й непогано, і дівчина явно вміє співати. Та й приспів завдяки арпеджиратору змушує кивати головою… Проте загальна картина після прослуховування якась невиразна. І це тоді, коли пісня теж є закликом до збереження планети.

Russia
Надто проста пісня, щоб претендувати на високі бали й зацікавленість глядачів. І навіть контраст двох голосів цього дуету має дивний і дещо неприродний вигляд. Чистий, красивий вокал дівчини і доволі грубий (здається, навіть навмисно грубий) вокал хлопця створюють не надто вдалий ансамбль. Можливо, у хлопця почалася мутація, і тоді йому не позаздриш на конкурсі. У будь-якому разі пісня доволі прохідна.

Serbia
І ще одна соціально спрямована пісня, яка має цікавий меседж – “We don’t have planet B”. А от у музичному плані – навпаки – нічого цікавого. Проте є підозра, що на сцені конкурсу Сербія братиме постановкою.

Далі буде…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: