Дитяче Євробачення Дитяче Євробачення-2019 Огляди

Огляд JESC-2019 [1.0]

Dima Libra

З 2008 року я роблю огляди на доросле Євробачення. Цьогоріч вирішив ще більше зануритись в Євро-родину, і тому представляю тезовий огляд на конкурсні композиції Junior Eurovision Song Contest 2019 (чесно і без сентиментів).

Albania
Справжня Єврокласика. Доволі стандартна патетика, проте пісня красива й складна для виконання. Цікаво почути, як представниця Албанії виконає її наживо, адже на офіційному каналі JESC відео виступу надано зі студійним вокалом.

Armenia
Позитивна, запальна пісня, що заохочує танцювати й слухати. Карина Ігнатян – так звуть представницю Вірменії – співати точно вміє. В аранжування пісні органічно вплетені вірменські інструменти, що, безумовно, додає їй колориту.

Australia
Австралія – одна з тих країн родини ESC, що завжди (чи майже завжди) звучить у світових стандартах музичного продюсування. Вокал, аранжування – усе на найвищому рівні. Й у випадку з піснею “We will rise” ми маємо абсолютно міжнародний саунд. Це й добре, бо його зрозуміють всюди, і погано, бо бракує індивідуальності.

Belarus
Той випадок, коли наче й голос є, і трек добре зроблено, сучасно, у тенденціях, але з дикцією проблеми. Коли на сцені відбувається кривляння, то вже після першого куплету/приспіву хочеться вимкнути. Або співати, або жувати текст.

France
Пісня, що викликає усмішку. Не надто складна вокально, проте в ній ставка на настрій, емоцію. Під цей трек хочеться веселитися, бути легким, навіть легковажним, проте щасливим. Можливо, про це й співає Карла з Франції.

Далі буде…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: