Зірки Євробачення Огляди

Фріки на Євробаченні. Початок історії…

автор

Кожного року, очікуючи на нові конкурсні пісні, фани з нетерпінням чекають на захоплюючі номери та цікаві образи учасників. Сьогодні ми вирішили згадати деякі країни та їх представників, що назавжди увійшли в історію Євробачення своєю “несхожістю” на інших. Разом з Денисом Бондарєвим запускаємо постійну колонку фан-оглядів.

Вже стало традицією, що на пісенному конкурсі присутні так звані “фрікі”. За рахунок цих артистів Євробачення отримує додаткову порцію популярності.

Для початку з’ясуємо хто такий “фрік” та кого з артистів можна
віднести до цієї категорії. Слово «фрік» походить від англійського Freak – диватцтво, потвора. Це людина, що відрізняється яскравим, незвичайним, екстравагантним зовнішнім виглядом та епатажною поведінкою, а також володіє неординарним світоглядом, яке є результатом відмови від соціальних стереотипів.


Як і в будь-якій сфері існують першопроходці. Цього звання набуває
представник Німеччини в 1979 році – Dschinghis Khan (Чингіз Хан). Колектив заспівав пісню під назвою «Dschinghis Khan», на конкурсі вони посіли 4 місце. Після конкурсу гурт став популярний в Східній Європі, в тому числі й на території Радянського Союзу.

Фурор на Євробаченні 1998 року здійснила Dana International. Ізраїльська співачка-трансексуалка, яку й до сьогдоні обожнюють мільйлони фанів Євробачення.

Наступні спроби підкорити пісенний конкурс незвичним виглядом були менш вдалими, але не менш яскравими.
На Євробаченні-2002 Словенію представляє гурт трансвеститів Sestre в червоних сукнях (13 місце).

Того ж року ще одна країна зробили акцент на дивності – Греція. Її
представниками стали «Робокопи» – Michalis Rakintzis. Дивний перфоманс та невдалий вокал принесли лише 17 місце.


У 2003 році дивувати всіх наважилась Австрія, яку представив Alf Poier з піснею «Weil der Mensch zählt» (Людина є мірою всього). В підсумку, цей виступ отримав досить непоганій результат, 6 місце.

Виступ України (Руслана «Wild Dances») в 2004 році з точки зору мешканців Центральної та Західної Європи можна вважати фріковим. Незвичні для європейців карпатські мотиви принесли нам першу перемогу. Також в наступні роки почали набувати популярності етнічні мотиви.

На євробачення у Києві з сусідньої Молдови завітав колектив під назвою Zdob şi Zdub. Їхній виступ з піснею «Бабуся б’є в барабан» був найбільш запальний у 2005 році, Окрім 6 місця вони стали засновниками нової традиції – виступів літніх людей на сцені Євробачення.

У 2006 році на конкурсі перемагають монстри з Фінляндії. Крім того, що гурт Lordi виконував пісню “Hard Rock Hallelujah”, так ще й на кожній з прес-конференцій з’являлися лише в сценічних образах.

Того ж року Литву представляли «переможці Євробачення», а точніше гурт LT United з піснею «We are the Winners». Не зважаючи на неоднозначну реакцію публіки, це їм не завадило отримати досить непоганий результат – 6 місце. До речі, цей результат є найкращім для цієї країни за весь час участі у пісенному конкурсі.

Огляд найяскравіших учасників не може обійтися без вічної зірки
Євробачення – Вєрки Сердючки. У 2007 році Україна вразила всю Європу, відправивши на конкурс Андрія Данилка, в своєму зірковому образі з піснею “Dancing Lasha Tumbai”. В пісні були українська, російська, англійська, німецька та вигадана мови.

Хто на вашу думку мав найяскравіший виступ, та про кого ви б хотіли
дізнатися більше цікавої інформації?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: