Зірки Євробачення Український Національний Відбір Українські артисти

Brunettes Shoot Blondes про Євробачення та творчість

кореспондент
OGAE Ukraine

4 жовтня відбувся сольний концерт українського гурту Brunettes Shoot Blondes на концертному майданчику нічного клубу ATLAS.

Наш кореспондент, Марина Кривінчук, взяла інтерв’ю у соліста колективу Андрія Ковальова.

Ви почали свою кар’єру як міжнародний гурт. Що відбувається зараз – ви орієнтуєтесь на українського чи світового слухача?
– Ми часто ставили собі таке питання. Але зрозуміли, що ділення на “Україну” і “Світ” – погана ідея. Нам подобається робити музику, яка “заходить” іншим людям. Англомовні пісні допомагають робити її інтернаціональною. Тому ми просто робимо свою справу, і з радістю їдемо на концерти й фестивалі до різних країн.

Чи плануєте співати українською?
– Наша музика пишеться сама собою. І штучно перекладати тексти українською, чи іншою мовою, ми не бачимо сенсу. Мені дуже радісно за тих виконавців, кому квоти допомогли трансформувати їхню музику та пісні, зробивши їх насправді українськими та живими. Нашому колективу це наразі не потрібно.

Як вплинула участь у національному відборі на вашу популярність?
– Я був дуже здивований, що за українським відбором спостерігають так багато людей з України та інших країн. Я не можу сказати, що у нас з’явилося більше прихильників завдяки Відбору, тому що «Євробачення» – це окрема історія, окремий жанр і люди. Але про нас дізналося ще більше людей. А це чудово.

Чи плануєте повернення до національного відбору на Євробачення?
– Ми після кожного Відбору говоримо, що це наш останній раз, але потім знову повертаємось. Для нашої команди Відбір – це можливість заграти для нової публіки, тому що в Україні досить важко з нашим музичним форматом. Канали та радіо мають чітку позицію по стилях, що потрапляють до ефірів. Це або дуже мейнстрімний поп, або взагалі музика з інших країн. Тому, для нас показати себе на великому екрані – це чудова можливість збільшити кількість шанувальників. Бо піти на кастинг до співочого талант-шоу нам не цікаво. Ми не співаємо чужих пісень.

Чи хотіли б спробувати свої сили на національних відборах інших країн? 
– Скажу чесно, що для нас Євробачення – експериментальний конкурс. Ми досить спокійно ставимось до можливої участі чи не участі у відборах. Ми прекрасно розуміємо, що без нас проект все одно відбудеться на високому рівні. Звичайно, було б цікаво та приємно отримати запрошення до участі від будь-якої країни, але представити Україну і отримати високі оцінки глядачів та експертів було б набагато цікавіше.

Національний відбір став для вас експериментальним кроком? Розкажіть як ви до цього дійшли?
– Це не було сплановано. Ми двічі брали участь у предкастингах. І кожного разу ставалося так, що у нас була пісня, яка сподобалася всім організаторам. І це був їх крок назустріч нам. Але ми прекрасно усвідомлювали, що Євробачення – це трохи не наша історія. Ми отримували досвід та увагу від глядачів й медіа.

Ви змінюєтесь музично. З чим це пов’язано?
– Так, ми насправді змінюємося. Починали із рок-н-ролу, зараз граємо інді-поп. Це еволюція. Ми чудово ставимося до жанрових змін, якщо це на користь колективу.

Чи є серед учасників Євробачення ті, що могли б надихати вас?
– Із того, що я побачив, це Salvador Sobral. Це дуже класний випадок, коли на нього не робили ніяких ставок, а пісня отримала такий фідбек від усіх. Для мене це теж був такий момент, коли Євробачення може працювати по-іншому, в незвичному для себе форматі.

Як музикантові здобути своїх фанатів?
– Я думаю, що треба просто знаходитися “в вайбі” зі своїми фанами. Так, наприклад, наша музика не розрахована на всіх, але вона шукає свого слухача, який любить атмосферу, щоб подумати, потанцювати. Треба мати спеціальний настрій, щоб поринути в неї. Нам це вдається…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: