OGAE

ВИБОРИ OGAE UKRAINE 🇺🇦 Прийом заявок до 18 вересня

Ми, команда ОГАЄ Україна, пропрацювавши чергові 2 роки над розвитком українського фан-клубу Євробачення та закріпивши його основи повноцінного членства в міжнародній мережі OGAE хочемо повідомити вас про оголошення виборів нової команди (Президента, першого віце-президента та віце-президента).


Ми впевнені, що оновлення команди дозволить дати якісно новий поштовх для розвитку клубу. Разом з тим, ми усвідомлюємо, що якісна робота задля розвитку клубу вимагає надзвичайних зусиль та часу, як це було протягом останніх 6 років діяльності клубу, а у зв’язку з власними професійними цілями, які ми ставимо перед собою, поза межами клубної діяльності ми не зможемо поєднувати ці дві частини нашого життя з такою ж ефективністю. Саме тому, наголошуємо, підійдіть свідомо та зважено до подання власної кандидатури на пости в команді ОГАЄ Україна і будьте готові приділити свій час клубу та його постійному вдосконаленню. 

Нагадаємо, що строк повноважень команди ОГАЄ Україна визначається у два календарних роки. Президент є ключовою фігурою в управлінні клубом, а віце-президенти допомагають йому у менеджменті, але не можуть представляти клуб на міжнародній арені (винятком є лише можливість участі першого віце-президента в міжнародній діяльності за погодження Президента). 

Право голосу на виборах мають усі члени ОГАЄ Україна з картками OGAE. Право бути обраним на посаду Президента мають виключно члени з діючими картками OGAE, а на посаду віце-президентів – усі члени клубу, які зареєстровані до дати початку виборів (включно з тими в кого немає карток ОГАЄ). Нагадуємо, що саме на вас лежить відповідальність на цих виборах і сами ви можете подавати свою кандидатуру на пост Президента (якщо маєте картку OGAE) чи Віце-президентів.
Голосування за Президента та віце-президентів відбувається в двох різних опитуваннях, при цьому переможцем визнається той хто набирає найбільшу кількість голосів, а у випадку з віце-президентами – перше місце для посади першого віце, а друге місце для посади віце. У випадку, якщо не буде бажаючих на пост віце-президента, то його пост займає та кандидатура, що зайняла друге місце у президентських перегонах. У випадку, якщо на будь-яку з посад подається одна людина, то форма голосування буде містити опитування щодо згоди членів клубу, що ця особа очолить саме цю посаду. Голосування буде проходити в електронній формі, коли усім учасникам буде надіслано лінк для голосування. Це дозволить зробити доступним голосування для всіх членів не залежно від їхнього місцезнаходження під час виборів. 

Терміни виборів. Подача заявок відбувається у період з 11.09 по 18:00 18.09.
Публікація переліку учасників виборів – до 18:00 19.09.
Голосування з 12:00 20.09 по 12:00 22.09.
Оголошення результатів – до 20:00 22.09.

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК:
Протягом терміну подачі заявок надішліть на електронну адресу eurovisonclubukraine@gmail.com листа з темою “Заявка. Вибори Президента (або Віце-Президента) ОГАЄ Україна. Прізвище”.

У тексті листа вказати:
1) ПІБ
2) Офіційну електронну адресу за якою ви зареєстровані, як член клубу.
3) На яку з посад ви подаєте свою кандидатуру: Президент чи Віце
4) Додайте вашу передвиборчу агітаційну програму в довільній формі, але обсягом до 2 сторінок А4 для посади Президента та до 1 сторінки для Віце. (Сюди можете додати і вашу фотокартку, яку ми можемо розмістити на сайті).
5) Додайте лінк вашого будь-якого агітаційного ролика обсягом до 3 хв для Президента та до 2 хв. для Віце, якщо такий є. (обов’язково для подачі на Президента). Бажано використати якесь сховище по типу fex.ua або Google Drive з можливістю завнтаження матеріалу.

Наголошуємо, що жодних змістовних обмежень (окрім об’єму чи тривалості) до вашої агітації (пункти 4 та 5) ми не ставимо. Будьте оригінальними 😉
По закінченню терміну прийому заявок ви отримаєте своє підтвердження участі у виборах, а ваші матеріали будуть розміщені у відкритому доступі на нашому сайті чи каналі YOUTUBE (щодо відео). 

Про агітацію. Ми не обмежуємо вас в розповсюдженні вашої агітаційної продукції/інформації, навіть самі виставимо її(у формі документу та відео, за наявності) на наш сайт та розповсюдимо між членами клубу з картками. Але у випадку з’ясування обставин прямого підкупу виборців чи підтвердження обіцянок персональної вигоди в майбутньому – ми будемо вимушені зняти такого порушника з виборів, навіть якщо отримаємо достатні докази уже під час самого голосування чи до оголошення результатів. 
Покажіть на власному прикладі, якою мають бути українці та європейська Україна! Проводьте чесну агітацію та доведіть свою прогресиваність!

Результати виборів. За ходом голосування буде спостерігати минулий президент клубу Єрмоленко Дмитро, який не братиме участі у виборах. Разом з тим, усі результати голосування будуть оприлюднені по їх завершенню, але у анонімній формі без зазначення особи виборця (за допомогою шифру). Відповідно до останнього, кожен зможе знайти себе в оприлюднених результах і перевірити правильність свого голосування. У разі виникнення претензій, учасник клубу може направити свою скаргу протягом 2-х днів та в цьому випадку буде оприлюднено конкретне голосування в його первинному вигляді, як то було в електронному голосуванні за допомогою електронної пошти. 

Успіхів усім бажаючим взяти участь у виборах. Чекаємо на ваші заявки! Зробимо це разом 🙂
Команда ОГАЄ Україна.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: