Євробачення 2020 Новини Євробачення

Битва міст: де може відбутися «Євробачення–2020»?

Змагання за право провести “Євробачення–2020” виходить на фінішну пряму. З-поміж дев’яти голландських міст, що подали заявки на першому етапі відбору, лишилося два. Й одне з них зовсім скоро (за прогнозами організаторів, у середині серпня) пролунає на весь світ як місто-господар 65 пісенного конкурсу.

Після того, як Амстердам відмовився від проведення “Євробачення”, містами-фаворитами, які найбільше претендують на почесний статус, стали Роттердам і Маастрихт.

роттердам2
Роттердам

Ці міста запропонували належні можливості для організації як телевізійного шоу, так і заходів, що є невід’ємною частиною конкурсу (“Містечко “Євробачення”, “ЄвроКлуб”, церемонія відкриття).

View at the Dutch Sint Servaas bridge in Maastricht
Маастрихт

Вони можуть також забезпечити відповідну кількість готельних номерів і готові зробити істотний внесок в організацію масштабного пісенного заходу.

“Усі міста доклали багато зусиль до своїх заявок. Ми були вражені пропозиціями й хотіли б подякувати кожному, хто причетний до змагання, за відданість і позитивний внесок. Переконані, що Маастрихт і Роттердам пропонують усе, чого вимагає місто-господар”, – сказав Сіет Беккер, виконавчий продюсер “Євробачення–2020”.

За його сподіваннями, інші міста не залишаться осторонь і теж долучаться до організації конкурсу наступного року.

Мовник-організатор NPO публічно не обговорюватиме, чому Арнем, Утрехт і Гертогенбос (Ден Бос) зійшли з дистанції в змаганні за проведення конкурсу, оскільки ці питання стосуються муніципалітетів і саме вони вирішують, повідомляти причини відхилення заявок чи ні. Водночас подейкують, що це пов’язано головним чином із фінансовими проблемами, зокрема містам додатково потрібно близько 15 мільйонів євро.

Натомість Роттердам готовий укласти чимало коштів. Він має належні засоби, інфраструктуру й локацію для проведення – “Ахо-Арену”, яка відповідає всім вимогам, установленим Європейською мовною спілкою, а також має достатній досвід в організації великих музичних шоу. Конкурс є предметом постійного обговорення серед міських властей, які не підтримали заборону для виступів Мадонни, відкриваючи їй можливість для появи на “Євробаченні”, навіть попри те, що вона вже реалізувала цю ідею в Тель-Авіві.

Столиця Лімбурга Маастрихт також має потужну пропозицію. У нього достатній бюджет, і місто відповідає найсуворішим вимогам. Воно розміщено поряд із Німеччиною й Бельгією і завдяки підписанню відомого Маастрихтського договору 1993 року може похвалитися важливим фрагментом історії Європейського Союзу, що, зрештою, робить це місто ще привабливішим.

Упродовж робочих візитів виконавчі продюсери пісенного конкурсу ще раз оцінять можливості обох міст, щоб нарешті оголосити господаря “Євробачення–2020” й офіційно назвати дати проведення наймасштабнішого музичного змагання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: