Євробачення 2019

Про що говорять букмекери за 50 днів до Євробачення?

Минулого разу огляд букмекерських прогнозів ми робили за 100 днів до конкурсу. З того часу відбулося чимало подій, зокрема й не лише з позитивним відтінком, які тією чи іншою мірою впливали на прогнози. Якщо ви не цікавилися цією темою, то на вас чекає багато несподіванок, оскільки значна кількість країн-лідерів на минулому Євробаченні не потрапила до фіналу або була в кінці турнірної таблиці.

Почнемо огляд із 12-15 місця.

Починаючи саме з Азербайджану, Словенії, Франції та Вірменії, ідуть країни, що за вдалого номера мають потенційні можливості боротися за лідерські позиції.

Азербайджан – країна з гарними традиціями й цікавими номерами. Після невдалого минулого року делегація зацікавлена в реабілітації. На офіційному каналі Євробачення в YouTube кліп на пісню Chingiz “Truth” набрав близько мільйона переглядів.

Натомість Словенія не вирізняється високими досягненнями, але за рейтингом є лідером серед балканських країн. Також пісня дуету Zala Kralj & Gašper Šantl “Sebi” відрзняється від усіх конкурсних пісень та може зацікавити велику частину аудиторії.

Незважаючи на високі показники спочатку, Франція значно «просіла» за показниками букмекерів. На це вплинуло насамперед обрання представників у країнах, які більше зацікавили єврофанів. Також до слабких місць Франції можна віднести нестабільність вокалу Bilal Hassani в пісні “Roi”. Ще одним важливим чинником є не зовсім вдалі постановки номерів у минулі роки.

Зважаючи на те, що позиція в букмекерів залежить від популярності пісні й артиста, дивно бачити Вірменію на 12 позиції. Кліп Srbuk “Walking Out” на каналі Євробачення є другим за кількістю переглядів. Але є й інший чинник: наприклад, на відомому музичному порталі Shazam має трохи більше тисячі запитів, що значно менше порівняно з представником Франції.

Окремо варто виділити 11 позицію представника Португалії.

Пісня “Telemóveis” не має жодних аналогів та кардинально відрізняється від усього, що за весь період пролунало на пісенному конкурсі. Тож це є як сильною, так і слабкою рисою пісні.

До наступної п’ятірки потрапили представники Норвегії, Мальти, Греції, Ісландії, Кіпру.

Норвежці традиційно перебувають у верхній частині букмекерської таблиці. Пригадаймо, як минулого року після першої репетиції Олександр Рибак несподівано очолив рейтинги букмекерів. Пісня KEiiNO “Spirit In The Sky” має досить запальний приспів і традиційні мотиви.

Michela з Мальти стала справжнім відкриттям для більшості вболівальників. Пісня “Chameleon” суттєво відрізняється від останніх заявок цієї країни та є одним із лідерів за кількістю переглядів у YouTube.

Останнього разу потрапити до топ-10 Греції вдалося 2013 року. Це змусило місцевий телеканал експериментувати з підходом до вибору представника. Тож цьогоріч національний мовник відмовився від ідеї пісні рідною мовою. “Better Love” Катерини Дуски можна назвати «темною конячкою», і вдалий номер може принести Греції боротьбу за перемогу.

Найбільш яскравими представниками на цьогорічному конкурсі є гурт “Hatari” з Ісландії. Пісня “Hatrið mun sigra” дозволила всім згадати, що 1999 та 2009 року ця країна посідала 2 місце на пісенному конкурсі. Водночас конкуренцію в незвичайності “Hatari” може створити португалець.

Після минулорічного успіху Кіпр вирішив нічого не змінювати у своїй концепції підготовки до Євробачення. Значна частина популярності “Replay” Тамти належить саме минулорічному успіху. Цікаво, яким буде результат, якщо Кіпр продовжуватиме повторювати сам себе?

Що стосується лідерів, то тут відбулися деякі ротації.

До фаворитів уже звично входить Італія, що, як і минулого року, до конкурсу очолює рейтинг за кількістю переглядів. На YouTube-каналі виконавця пісня “Soldi” набрала більше 55 мільйонів переглядів. Тож Mahmood має всі шанси на успішний результат.

Незначних утрат зазнав John Lundvik зі Швеції. Пісня “Too Late For Love” є класичною для цієї країни, що може зіграти злий жарт у глядацькому голосуванні, як це відбулося минулого року. Проте сумнівів у гарному номері не виникає.

Головну сенсацію створила третя позиція Швейцарії. Неочікуваності цьому факту додає те, що з 2007 року країна двічі проходила до фіналу. Luca Hänni має надію показати найкращий результат за останні роки. Серед п’ятірки лідерів “She Got Me” є єдиною динамічною піснею. Також вона написана в латинському стилі, що є досить популярним останніми роками.

Росія після презентації пісні опинилася на другому місці. На конкурсі Sergey Lazarev виконає пісню “Scream”, від якої очікували більшої динамічності. У цілому популярність виконавця серед єврофанів та стабільна суддівська підтримка Росії залишають шанс на перемогу.

Лідером упродовж останніх двох тижнів є представник Нідерландів Duncan Laurence із піснею “Arcade”, душевною композицією з гарним сучасним звучанням та захопливим приспівом. Успіх цієї пісні сильно залежить від живого виконання, оскільки співак отримав чималу порцію критики після виступу наживо.

Саме такий вигляд мають фаворити в букмекерів, проте це не зобов’язує вболівати саме за них!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: