Євробачення 2019 Новини Євробачення

Був blue carpet, а став orange: нові подробиці підготовки до Євробачення-2019

Поки тривають національні відбори і до Євробачення трохи менше 100 днів, ми хочемо вам повідомити деякі деталі проведення цьогорічного конкурсу у Тель-Авіві.

Єврофанів очікує знову НЕ червона доріжка
Особливість цьогорічного килиму – помаранчевий колір

Уже третій рік поспіль головний символ відкриття конкурсу зазнає змін та б’є рекорди. У 2017 році у Києві була найдовша доріжка за всю історію Євробачення – 265 метрів.

Роком пізніше, у Лісабоні, вирішили стандартну червону доріжку зробити блакитною для підсилення теми океану. Цьогоріч у Тель-Авіві ми побачимо Orange Carpet. Такий колір був обраний для підтримки помаранчевого логотипу офіціального спонсору Євробачення-2019  «MyHeritage».

«Помаранчева доріжка» розпочнеться у неділю 12 травня на Площі Хабіма (Площа Культури), а церемонія відкриття запланована в Театрі Хабіма – Національному театрі Ізраїлю.

Гурт «Shalva» виступить у інтервал-акті другого півфіналу

«Shalva» – музичний гурт людей з особливими потребами та обмеженими можливостями на чолі з двома солістками, що мають проблеми з зором, були запрошені виступити у інтервал-акті другого півфіналу після їхньої відмови від участі у «Next star» – ізраїльському відборі на Євробачення-2019.

Причина відмови – у разі перемоги гурт не зміг би бути присутнім на генеральних репетиціях через дотримання Шабату, так як деякі учасники гурту – релігійні євреї.

Шабат – день відпочинку, що починається з вечора пятниці та закінчується заходом сонця у суботу. У цей день забороняється фізичне перевантаження та активне використання електроенергії. Якраз на ці дні припадають генеральні репетиції конкурсу.

Lior Suchard – фокусник на Євробаченні

Популярний ілюзіоніст та «надприродний артист» Lior Suchard виступить у якості запрошеного артиста на Євробаченні-2019. Це підтвердив ізраїльський мовник KAN .

Очікується, що він буде творити свої дива у грін-румі та розважати учасників конкурсу.

Менталіст з’являється на багатьох ток-шоу США, включаючи “The Tonight Show with Jay Leno”, “The Larry King Now”, “Good Morning America” та “The Late Show with James Corden”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: