Український Національний Відбір

VIDBIR-2019: Freedom-jazz готові підкорити Євробачення

Найбільшим колективом цьогорічного відбору став запальний Freedom-jazz. До складу якого входить 12 учасниць. Вокалістки — Анастасія Малега, Санні Журба, Софія Павліченко та не менш значушщі музиканти: група саксофонів, клавішні, ударні, бас-гітара, гітара та труба. Продюсером  запальних джазеток є Олена Коляденко.

Склад колективу неодноразово зазнавав змін. Вперше jazz band потрапив на екрани нашого телебачення, як учасниці проекту “Шоу №1”. В якому дівчата запам’яталися своєю неординальністю та яскравістю.

Самі дівчата про себе говорять, що вони не просто співають джаз, а Freedom Jazz – це джаз-кабаре.

Найбільшої популярності джазеткам принесли кавери на відомі пісні, що виконувались в різних шоу “Квартал-95”. За словами дівчат найбільше їм запам’яталася спільна робота з Тіною Кароль.

За правилами Євробачення на сцені може бути не більше шести осіб, то ж найбільш імовірно що на сцені ми побачимо трьох вокалістів та три «танцующие дудочки». Пісня для конкурсу була написана однією з учасниць гурту (Санні Журба) та має назву “Cupidon”.

“Ми здивуємо всіх авторською піснею, від якої хочеться танцювати та підстрибувати на місці. Це 100% хіт про кохання, де головний герой – бешкетник Купідон.”

1 коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: