Євробачення 2019

Казахстан може виступити на Євробаченні-2019

Казахстан продовжує переговори щодо участі у Євробаченні-2019. Як повідомляє сайт Today.kz , країні для участі в конкурсі треба стати повноправним членом Європейської мовної спілки (EBU).

Як розповів директор телеканала-мовника “Хабар” Алан Ажибаєв, після Дитячого Євробачення у Мінську була зустріч з керівництво EBU.

“Вчора після “Євробачення” у нас були з ними зустрічі. Я думаю, вони приїдуть сюди, в Казахстан, в Астану, Алмати, де продовжуватимуться переговори. Відповідно, потім буде, трохи пізніше якесь рішення”, – сказав Ажибаєв.

Повідомляється, що шанс потрапити на “Євробачення-2019” у Казахстану поки що є тільки в якості special guest (спеціального гостя), але це теж вирішується в рамках EBU.

Також директор телеканалу заявив, що Казахстан подав заявку на “Дитяче Євробачення-2019”. Причому і як країна-учасник, і як країна, що претендує на проведення конкурсу.

“Країну ще не визначили, буде голосування, там відбір відбувається. Це великий і складний механізм. Практично всі країни подали заявку, потім будуть йти певні роботи – вони самі приїзжають, вибирають, дивляться. Це непроста процедура, на всіх засіданнях вони будуть вирішувати” , – пояснив Ажибаєв.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: