Дитяче Євробачення

Україна провела другу репетицію на Дитячому Євробаченні-2018: відгуки преси

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Даріна Красновецька провела другу репетицію на сцені “Мінськ-Арени”.

Загалом постановка не зазнала певних змін. Проте трохи змінився зовнішній вигляд виконавиці. Сьогодні Дарині заплели дві коси, а також на обличчя наклеїли стрази у формі сердець.

1й

Уривок телевізійної версії цієї репетиції ми зможемо побачити вже сьогодні на офіційному сайті конкурсу junioreurovision.tv. Його зможе проглянути кожний під час голосування за свого фаворита.

Відгуки інтернет-видань:

Прекрасна презентація України! Даріна, хоча і трохи сумна, виконує “Say Love” з повною силою, і величезна перевага виступу – це сильні візуальні ефекти з субтитрами та точно виставлені кадри з телевізійними ефектами. Це буде один з кращих виступів цього року та високого рівня відкриття конкурсу!

DZIENNIK EUROWIZYJNY

Українська репетиція була однією з найбільш полірованих у середу, і ми бачимо лише незначні вдосконалення сьогодні. Даріна має червоні наклейки сердечок на її щоках, які можна інтерпретувати як альтернативу бойовому розфарбуванню, дотримуючись послання любові, а не війни.

Це дійсно виглядає фантастично.

ESCXTRA

Глядачі наголошують, що це один з найпопулярніших виступів у цьому році. Виглядає дуже динамічно, що ще більше підкреслюється червоними акцентами у візуалізаціях. Робота камер в останній частині пісні була покращена, щоб збільшити драматизм цієї частини пісні. Україна все ще є сильним претендентом на перемогу у Дитячому Євробаченні цього року. Чи не стане на заваді перший номер?

EUROWIZJA.ORG

Правильний посил енергетики Дарини не може не зачаровувати. Відчуття майже як від виступу Альоші 2010 року на “дорослому”, тільки динамічніше, атмосфера номера – дівчини, що вижила після апокаліпсису. Заклики до припинення війн, і знову любов, скажіть слово любов…

ESCRUS

Підписуйся на нас у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: