Дитяче Євробачення

Дитяче Євробачення-2018 очима OGAE Ukraine

Єврофани активно чекали на тиждень Дитячого Євробачення-2018. І команда OGAE Ukraine – не виключення. Тому наш представник Богдан Грималюк відправився у епіцентр музичної події, щоби дізнатися про усі моменти підготовки шоу та на власні очі побачити фінал Дитячого Євробачення.

Ну ось нарешті почалося свято, довгоочікуване свято для багатьох єврофанів – Дитяче Євробачення 2018, яке приймає столиця республіки Білорусь – Мінськ.

Зазвичай місто, в якому відбувається будь-яке Євробачення, не важливо дитяче чи доросле, занурюється у велику євроатмосферу. Його прикрашають банерами, різноманітними декораціями та іншими цікавими композиціями, які чітко демонструють, що місто приймає Євробачення.

Наприклад, тогоріч конкурс проходив у Грузії, тому майже кожний куточок Тбілісі нагадував про Дитяче Євробачення. Але, на жаль, Мінськ не так серйозно підготувався до конкурсу. Окрім кількох банерів, які були встановленні неподалік від виходів станцій мінського метрополітену, в місті не було нічого цікавого. Коли гуляєш туристичним маршрутом, то відсутнє відчуття столиці Дитячого Євробачення.

4

Напевно, Мінськ вирішив вразити іншим: сучасною, грандіозною, неймовірно яскравою сценою, яку не можна порівняти ані з одною сценою, яка була на Дитячому Євробаченні до цього.

5

Навіть складається враження, що Білорусь готувалась до дорослого Євробачення, бо цього року також встановлено рекорд по кількості країн-учасниць. Саме Україна стала 20-ою країною, завдяки якій і відбувся цей рекорд. 

9

8

Мінськ Арена – арена собі як арена, жодних змін зовні. Прес-центр, як для такого комплексу, на жаль, замалий, але дуже комфортний. Інтернет, буфет, сучасна техніка – все на вищому рівні. Все так як  потрібно, і це радує.

1

2

3

6

Прес-пакети – нічого про них не можна сказати, бо їх немає. По формату цьогорічного конкурсу вони просто непередбачені. І це є немалим мінусом організації.

7

Білорусь вже вдруге проводить конкурс Дитяче Євробачення і досвід у країни є. Тому вона могла уникнути низки недоліків, які, на жаль, вже не виправиш.  За відсутність євроатмосфери у місті та прес-пакетів для фанатів і представників преси Мінськ отримує 2 мінуси. Тому Білорусь отримує тверду трійку за пятибальною шкалою. 

Цікаве ще буде попереду! Спостерігайте за нами.

Ми у соцмережах:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: