Дитяче Євробачення

Дитяче Євробачення-2018: що ти маєш знати

Конкурс “Дитяче Євробачення” Європа побачить в 16 раз. Столицею цьогорічного заходу обрано Мінськ, який вже у 2010 році його проводив. До співочої події залишилось трохи більше місяця, тому команда OGAE Ukraine рішила ознайомити вас з цікавими фактами Дитячого Євробачення-2018.

Що?Де?Коли?

Конкурс відбудеться 25 листопада. Він стане рекордним в історії, адже на сцену вийдуть представники 20 учасників. Окрім того, відбудеться дебюти: Казахстану на Уельсу (адміністративно-політичній частині ВБ дозволили виступати окремо, проте сама Великобританія завершила участь у конкурсі в 2005 році – ред.)

Screenshot_30

Місцем проведення Дитячого Євробачення-2018 стала “Мінськ-Арена”. Офіційно вона була відкрита 2010 року. Спортивно-концертна арена вміщує в себе 15 тисяч місць.

ааа

Логотип на слоган 

Слоганом цьогорічного конкурсу став хештег #LightUp (укр. – запалюй), а логотипом – ранкова зірка, зроблена з вертикально перевернутих музичних хвиль. Цю роботу обрали серез 300 потенційних символів, які надіслали організаторам.

dfff

Сцена

Проект сцени для Дитячого Євробачення-2018 створила графічний дизайнер Галина Гомонова. Як заявляється, головна сцена будет круглою, діаметром 14 метрів. Окрім того, побудують і додаткову сцену, проте у 2 рази меншу.  Між ними розмістять міст довжиною 7 метрів. Грін-рум буде розташований у правій стороні арени.

1й

2й

Де купити квитки?

Продаж квитків на головну подію осені вже стартував. Придбати їх можна у офіційних квиткових дистриб’юторів: bycard.by, afisha.tut.by, afisha.relax.by, а також на сайті Белтелерадіокомпанії у розділі “Дитяче Євробачення”.

Вартість квитків: від 6 до 9 білоруських рублів на генеральну репетицію, на фінал конкурсу – від 9 до 12 рублів (1 білоруський рубль = 13,21 гривня – ред.) У продажу буде доступно 22 тисячі квитків.

Окрім того, понад 2 тисячі квитків безкоштовно отримають вихованці інтернатів, діти з обмеженими можливостями, а також обдаровані школярі Білорусі.

Screenshot_31

Нагадаємо, що переможницею Дитячого Євробачення-2017 стала представниця Росії Поліна Богусевич. Однак за правилами дитячого конкурсу, країна-переможець не отримує автоматичного права на проведення ДЄ. Місто та країна визначаються у форматі конкурсу.

Ми у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/eurovisionclubukraine/

Instagram: https://www.instagram.com/ogaeukraine/

Telegram: https://t.me/ogaeukraine

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: