Зірки Євробачення

Переможниця Євробачення розповіла про нову пісню

Переможниця Євробачення-2016 Jamala вже повернулась до активної професійної діяльності, після народження сина. Готується до релізу нового альбому та туру по Україні.

Альбом носитиме назву “Крила” та буде офіційно опублікований 12 жовтня. За словами співачки, спочатку вона не планувала об’єднувати пісні, оскількі вони всі різні за своїм забарвленням.

У нещодавньому интерв’ю співачка розкрила деякі деталі про анансований альбом. “Всього в альбомі 10 пісень. Всі вони різні. Я не боюся цього. Зараз в поп-музиці тенденція робити такі альбоми, які можна включити фоном, щоб не заважало. Відразу кажу – це не про мою музику. Якщо вам хочеться слухати фоном – цей альбом не для вас. Я – не лаунж, не можу бути фоном. Мене треба послухати не один раз, зануритися в думки і музику. Я щаслива творити те, що люблю і у що вірю, то, що мене надихає. Я готова робити це нескінченно” – розповіла Jamala.

28 вересня була опублікована пісня з нового альбому під назвою “The Great Pretender”.

“Нова пісня, про те, як дуже багато дівчат, жінок перебувають в такому положенні, коли змушені “продавати” себе дорожче – фарбують яскраво очі, надягають дуже відверті наряди, приходять в клуби і намагаються привернути до себе увагу . А насправді їх серце розбите, бо все це несправжнє і не те, що б вони хотіли. Це просто роль” – так співачка описала пісню “The Great Pretender”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s