OGAE

KAZKA представить Україну на OGAE Song Contest 2018

Майже увесь серпень тривав нацвідбір українського фан-клубу Євробачення OGAE Ukraine на клубний конкурс OGAE Song Contest 2018! За результатами голосування переможцем відбору стає гурт KAZKA з піснею “Свята”. Пісня пройшла лиш у Другий Шанс на етапах півфіналу, проте невдовзі отримала прихильність аудиторії, пройшла у фінал і здобула перемогу у відборі.

Голосування пройшло за системою 50% загального голосування членів клубу та 50% журі (тримачів карток OGAE).

За підсумками голосування журі найбільше балів отримала пісні “Плакала” (KAZKA) та “Кораблі” (THE HARDKISS), проте більш рішучими виявились всі члени клубу і надали перевагу пісні “Свята”, що і дозволило їй у підсумку здобути перемогу у відборі клубу.

Голосування членів клубу, журі та підсумок:

Без имени-2.jpg

Результати усіх етапів відбору можете знайти тут!

Бажаємо гурту перемоги на конкурсі!

Якими досягненнями гурт KAZKA може похизуватися наразі?

  • Гурт став відомим завдяки релізу пісні “Свята” на початку 2017 року, яка стала шалено популярною серед українських фанатів та стала дебютним суперхітом інді-поп гурту. Юрій Нікітін став продюсером дуету.
  • KAZKA взяла участь в українському “Ікс Факторі”. Вони увійшли до 12 найкращих та посіли 7 місце. Зірковим наставником молодого колективу став Андрій Данилко.
  • Восени 2017 гурт випускає кліп на пісню “Свята” та наразі він нараховує понад 12 мільйонів переглядів, що є гідним результатом для новоствореного гурту.
  • Дует трансформувався у тріо напередодні українського національного відбору на Євробачення-2018. Невдовзі вони взяли участь у ньому з піснею “Дива”, проте їм так і не поталанило потрапити до фіналу.
  • 1 червня відбувся реліз дебютного альбому “KARMA“, пісні якого одразу стали одними з найбажаніших на українських радіостанціях.
  • Особливо до смаку слухачів прийшлась пісня “Плакала“. Без кліпу пісню прослухали понад 30 мільйонів разів на YouTube, що є феноменальним для українського відео-сегменту. До речі, у нашому відборі ця пісня посіла третє місце.

kazka-new-name_8c304.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s