Дитяче Євробачення

Дитяче Євробачення 2018 – б’є рекорди

Несподівані учасники та довгоочікувані повернення, все це можна сказати про країни, що візьмуть участь в  Дитячому Євробаченні 2018. Сьогодні (25.07.18) став відомим повний список країн, що візьмуть участь в пісенному конкурсі в Мінську. Можна з в певністю сказати, цей конкурс є особливий, так-як вперше в історії всіх шоу, що мають в своїй назві «Євробачення», буде представлено три частини світу (Європа, Австралія, Азія).

250px-Junior_Eurovision_Song_Contest_2018_logo

Честь Азії буде захищати країна, яка тривалий час вела переговори з EBU стосовно участі в конкурсі – Казахстан. Ще одним не менш цікавим дебютантом конкурсу став Уельс. В минулому році Уельс брав участь в «Євробачення: Хор року-2017», де посів 2 місце.

Відразу 3 країни повернулось на конкурс: Азербайджан, Ізраїль, Франція. Франція приймала участь в дитячому конкурсі лише раз в 2006 році, де посіла 6 місце. Азербайджан та Ізраїль мають досвіду в два рази більше, оскільки були учасниками в двох конкурсах. Найкращий результат Азербайджану – 7 місце в 2013 році, а Ізраїль – 8 місце в 2012 році.

Повний список країн учасниць виглядає так:

 1. Австралія
 2. Азербайджан
 3. Албанія
 4. Білорусь
 5. Вірменія
 6. Грузія
 7. Iзраїль
 8. Ірландія
 9. Італія
 10. Казахстан
 11. Мальта
 12. Македонія
 13. Нідерланди
 14. Польща
 15. Португалія
 16. Росія
 17. Сербія
 18. Уельс
 19. Франція

Саме 19 країн будуть приймати участь 25 жовтня в фіналі Дитяче Євробачення 2018. Ця кількість учасників стала рекордною для даного конкурсу. Раніше, в 2004 році учасниками були 18 країн.

Безымянный

 

Нажаль, через складні фінансові умови від участі відмовилось 2 країни: Кіпр та Україна. Будемо сподіватися на те, що ці країни повернуться в наступних роках на дитячий конкурс та не відмовляться від участі в Євробаченні 2019.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s