Євробачення 2018

У Києві відбулись зйомки нового кліпу переможниці “Євробачення-2018” Нетти Барзилай

У липні на вулицях Києва стало якось незвично. По-особливому сонячно, весело та колоритно. Як виявилося пізніше 25-ти річна співачка, Нетта приїхала до української столиці для того, щоб зняти новий кліп.

Неординарну красуню спочатку помітили біля національного музею історії України на Десятинній. Навколо артистки бігали шпіони в чорних костюмах. Але аж ніяк не для того, аби огородити дівчину від шанувальників. Вони грали свою роль в кліпі. Фанати та просто перехожі могли легко сфотографуватися зі співачкою і знімати на відео процес зйомки. Пізніше спостерігачі поділилися побаченим і розповіли про один з епізодів, співачка сиділа на дивані, який обертається в компанії людей у чорному, який опублікував у себе на сторінці в Facebook місцевий житель.

View this post on Instagram

Soon 🙂 @partner_il

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

До цього Нетта була у Бучі (Києвської області), а наступною зупинкою для зірки виявилася київська Борщагівка. Кажуть, що у Бучі на тлі красивого літнього парку Нетта позувала для камер на тому самому дивані. Однак, на жаль, насолодитися компанією веселої Нетти і послухати наживо її не вдалося.

Давати концерти і виступати на теле-шоу вона не планувала і після зйомок відправилася додому до Ізраїлю, де вона і буде разом з командою монтувати кліп. А нам залишається чекати і пишатися тим, що переможиця «Євробачення – 2018» завітала до нашої країни, залишивши на вулицях місця частинку своєї творчості.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s