Євробачення 2019

Нова Зеландія на Євробаченні – це реально?

З тих пір, як Австралія стала постійним учасником на конкурсі “Євробачення”, багато шанувальників почали задаватися питанням, чи отримає сусідня Нова Зеландія запрошення на участь в конкурсі? Тепер цим зацікавились і високопосадові особи . Комісар Європейського Союзу з питань торгівлі, Сесілія Мальмстрем, нещодавно повідомила, що Нову Зеландію варто розглянути в якості учасника на конкурсі “Євробачення”.

Без названия

Твіт місіс Мальмстрем повідомляє про історію торгів між Австралією і Європейським союзом. Звичайно, шведський політик не втрималася від згадки Австралії на пісенному конкурсі “Євробачення”

“Ми не знали, що найважливіший крок у відносинах між ЄС і Австралією ще попереду. Крок, який викликає багато суперечок. Деякі задавалися питанням про те, чи можливо це, не кажучи вже про географію. Але три роки по тому вони довели свою неправоту. Я, звичайно, маю на увазі участь Австралії у пісенному конкурсі “Євробачення” в 2015 році” – повідомила Сесілія Мальмстрем.

Промова викликала запитання від новозеландського журналіста Сема Сачдева до політика: “Сесілії Мальмстрем ще треба буде відповісти на важке запитання, під час її поїздки в Нову Зеландію: чи є місце для нас на конкурсі “Євробачення” ? “.

Снимок

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: