Без рубрики

Нова Зеландія на Євробаченні – це реально?

З тих пір, як Австралія стала постійним учасником на конкурсі “Євробачення”, багато шанувальників почали задаватися питанням, чи отримає сусідня Нова Зеландія запрошення на участь в конкурсі? Тепер цим зацікавились і високопосадові особи . Комісар Європейського Союзу з питань торгівлі, Сесілія Мальмстрем, нещодавно повідомила, що Нову Зеландію варто розглянути в якості учасника на конкурсі “Євробачення”.

Без названия

Твіт місіс Мальмстрем повідомляє про історію торгів між Австралією і Європейським союзом. Звичайно, шведський політик не втрималася від згадки Австралії на пісенному конкурсі “Євробачення”

“Ми не знали, що найважливіший крок у відносинах між ЄС і Австралією ще попереду. Крок, який викликає багато суперечок. Деякі задавалися питанням про те, чи можливо це, не кажучи вже про географію. Але три роки по тому вони довели свою неправоту. Я, звичайно, маю на увазі участь Австралії у пісенному конкурсі “Євробачення” в 2015 році” – повідомила Сесілія Мальмстрем.

 

Промова викликала запитання від новозеландського журналіста Сема Сачдева до політика: “Сесілії Мальмстрем ще треба буде відповісти на важке запитання, під час її поїздки в Нову Зеландію: чи є місце для нас на конкурсі “Євробачення” ? “.

Снимок

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s