Новини Євробачення

Чи можливий дебют Косово на Євробаченні-2019?

Останніми роками виникли розмови про дебют частково визнаної країни Косово. Схоже на те, що ця ситуацію може вирішитися вже цього року. Генеральний директор Національного мовника Косово, Ментор Шала, зустрівся з Президентом EBU, Жан-Полем Філіппо. Пан Шала спілкувався з Президентом EBU перед виступом на Генеральній Асамблеї EBU, яка відбудеться наступного тижня в Тирані.

RTK

Ментор Шала повідомляє: “У нас була зустріч з Президентом EBU Жан-Полем Філіппо, з яким ми обговорювали про винесення таких питань:  можливість RTK стати повноправним членом EBU, та участь Косово в пісенному конкурсі “Євробачення-2019″ наступного року, на Генеральну Асамблею”.

У 2011 році Косово брало участь в проекті EBU «Eurovision Young Dancers». Представницею цієї країни була Tringa Hysa.

Tringa_hysa

У минулому році Національні мовники ряду країн на Балканах заявили про свою підтримку участі Косово в пісенному конкурсі “Євробачення 2019”. Однак, Боснія і Герцеговина та Сербія виступили проти їхньої участі й конкутсі.

Якщо Косово дебютує в конкурсі “Євробачення” в 2019 році, то це буде першим дебютом Європейської країни за 10 років. Азербайджан, і Сан-Марино дебютували на конкурсі пісні “Євробачення” в 2008 році, в той час, як Австралія бере участь в конкурсі з 2015 року.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: