Без рубрики

Спочатку Росія, тепер Великобританія: Robbie Williams знову хоче на Євробачення

Ще не відомо коли і де відбудеться Євробачення-2019, однак незважаючи на це, у деяких виконавців виникла думка про участь у пісенному конкурсі наступного року.

Під час півфіналу конкурсу коментатор BBC Scott Mills розповів про те, що відомий співак Robbie Williams має бажання представити Великобританію на пісенному конкурсі.

“Він дійсно фанат Євробачення і я не думаю, що він жартує. Він буде чудовим представником, бо є гарним артистом. Буде достатньо лише одного гарного виконавця або виступу, щоб інші зірки також захотіли зробити це,” – сказав коментатор.

Robbie Williams хоче змінити ставлення до конкурсу у Великобританії, щоб його сприймали та само, як в Швеції чи інший скандинавській країні. Йому дуже сподобався виступ Сергія Лазарєва у Стокгольмі в 2016 році і він хоче зробити виступ в подібному стилі.

В той же час у Великобританії створили петицію, щоб їхньою представницею знову була SuRie. Вони вважають, що співачка не змогла вдало виступити через чоловіка, який вибіг на сцену.

Однак рік потому співак заявлял, що хоче поїхати на конкурс, однак від Росії. Про це він розповів на програмі “Пусть говорят” у 2017 році.

“Я обожнюю Євробачення. Там все так яскраво, величне шоу. Мені б хотілося представити Росію на цьому конкурсі. Я так просто про це говорю, а мій менеджер вже схопився за голову. Але я хотів би представити Росію. Вперед, Росія, ми зможемо перемогти”, – заявив виконавець.

Можливо через рік Robbie Williams захоче представити Сан-Марино? Хто знає!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s