Без рубрики

Євробачення-2019 у Ізраїлі під загрозою?

Тільки-но згасли суперечки щодо того, хто буде переможцем Євробачення-2018, як нависло нове питання: де відбудеться конкурс наступного року?

Як відомо, відразу після перемоги Нетти прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху опублікував пост на своїй сторінці в Twitter з інформацією про те, що конкурс в 2019 році пройде в Єрусалимі.

7c9d0dd7800d74c2984dee6407d644f29c78f8c4

Саме ця новина викликала незвичайний ажіотаж та призвела до ідеї бойкоту Євробачення-2019 в Ізраїлі. Заклики до бойкоту прозвучали вже в 4-х країнах (Велика Британія; Ісландія— станом на сьогодні в Ісландії збирають підписи на користь бойкотування конкурсу. Причиною є нерівноправність палестинців у Ізраїлі; Ірландія- ірландський політик і мер Дубліна закликав бойкотувати конкурс. Причиною є солідарність з Палестиною; Швеція— ліва партія в Мальме закликає щоб конкурс не проходит=в в Ізраїлі. Їхнім аргументом є те, що «для Ізраїлю абсолютно нераціонально проводити такий масовий музичний фестиваль, доки відбувається окупація». Хочемо, щоб Ізраїль був виключений з Євробачення через гуманітарні зауваження. Ми не можемо продовжувати брати участь, доки продовжується переслідування палестінців. «Бойкот Ізраїлю зараз!»).

EBU схвильовано такою реакцією на проведення пісенного конкурсу в Ізраїлі, тому існує вірогідність, що Євробачення-2019 відбудеться в іншому місті, або навіть країні.

Також організатори Eurovision Song Contest попросили фанатів на своїй офіційній сторінці у Facebook поки не купувати квитки в Єрусалим, доки не буде офіційної заяви, де пройде пісенний конкурс.

000

Можливо пісенний конкурс в 2019 році відбудеться на Кіпрі чи в Австрії.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s