Новини Євробачення

Євробачення-2019 у Ізраїлі під загрозою?

Тільки-но згасли суперечки щодо того, хто буде переможцем Євробачення-2018, як нависло нове питання: де відбудеться конкурс наступного року?

Як відомо, відразу після перемоги Нетти прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху опублікував пост на своїй сторінці в Twitter з інформацією про те, що конкурс в 2019 році пройде в Єрусалимі.

7c9d0dd7800d74c2984dee6407d644f29c78f8c4

Саме ця новина викликала незвичайний ажіотаж та призвела до ідеї бойкоту Євробачення-2019 в Ізраїлі. Заклики до бойкоту прозвучали вже в 4-х країнах (Велика Британія; Ісландія— станом на сьогодні в Ісландії збирають підписи на користь бойкотування конкурсу. Причиною є нерівноправність палестинців у Ізраїлі; Ірландія- ірландський політик і мер Дубліна закликав бойкотувати конкурс. Причиною є солідарність з Палестиною; Швеція— ліва партія в Мальме закликає щоб конкурс не проходит=в в Ізраїлі. Їхнім аргументом є те, що «для Ізраїлю абсолютно нераціонально проводити такий масовий музичний фестиваль, доки відбувається окупація». Хочемо, щоб Ізраїль був виключений з Євробачення через гуманітарні зауваження. Ми не можемо продовжувати брати участь, доки продовжується переслідування палестінців. «Бойкот Ізраїлю зараз!»).

EBU схвильовано такою реакцією на проведення пісенного конкурсу в Ізраїлі, тому існує вірогідність, що Євробачення-2019 відбудеться в іншому місті, або навіть країні.

Також організатори Eurovision Song Contest попросили фанатів на своїй офіційній сторінці у Facebook поки не купувати квитки в Єрусалим, доки не буде офіційної заяви, де пройде пісенний конкурс.

000

Можливо пісенний конкурс в 2019 році відбудеться на Кіпрі чи в Австрії.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: