Євробачення 2018

ДРУГА ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ ФІНАЛУ: Текстова трансляція

Сьогодні надзвичайно важливий вечір, адже репетицію фіналу переглядатимуть журі всіх-країн учасників Євробачення-2018.

Шоу розпочинають популярні в Португалії виконавці. Першою на сцену виходить Ana Moura, яка виконує зворушливу баладу, весь зал в чорних тонах. Наступною на сцену виходить Mariza, вона в оточенні десяти барабанщиків та виконує “потужну” баладу. Як для відкриття шоу виглядає досить просто. Якщо ви не поціновувач португальських пісень, то старт може здатися нецікавим.

Парад країн учасниць розпочинається під танцювальні треки. Все нагадує Мальмо 2013,  просто та без креативу.

1.УКРАЇНА: Нажаль не надто нам пощастило з порядковим номером, проте у першій половині фіналу небагато ритмічних пісень, натомість багато повільних композицій, серед яких MELOVIN точно виділятиметься. Вокально трохи гірше та менш впевненіше, ніж вчора, а нагадаємо, що це репетиція для журі всіх 43 країн. В цілому непогано, співак знов віддався в своєму перформансі. І варто сказати, що Костя поставить надвисоку планку, починаючи шоу в суботу. Глядачі в захваті.

2. ІСПАНІЯ: Публіка надвичайно тепло приймає Іспанію. Візуально просто, гарно. В плані вокалу все добре. Але після видовищного виступу України, Іспанія може трохи загубитися, а під кінець всіх виступів просто напросто забутися. Це один з варіантів розвитку подій. Глядачі провожають закоханих такими ж гуними оплесками.

3. СЛОВЕНІЯ: Потужно, динамічно, сучасно, але це точно не номер-переможець. Знову бачимо ту ж саму фішку, яка по суті і дозволила Словенії пройти до фіналу – так, музика так само зникає і публіка так само підтримує виконавицю ритмічними оплесками. Виглядає дивно, адже Лея знов робить вигляд, ніби це сталося випадково.

4. ЛИТВА: І знову повільна балада. Так само зворушливо. У якійсь мірі Литва пішла шляхом Португалії минулого року і робить ставку на мінімалістичну постановку без феєричного шоу. Гадаю, цю країну варто приписати до темних конячок цьогорічного конкурсу.

5. АВСТРІЯ: Чезар бездоганно виконує пісню. Публіка аплодує під ритм пісні. Номер з крутою світловою постановкою, але все одно чогось не вистачає, що дозволило б Австрії зайняти високе місце

6. ЕСТОНІЯ: Бездоганно і неперевершенно. Дійсно більше немає чого сказати. Про вокал, постановку вже не треба нічого казати, бо на кожній репетиції Еліна не дає шансу зробити помилки. Дивно, що Естонію списують числа фаворитів на перемогу.

7. НОРВЕГІЯ: В принципі і Рибак нічого нового не показує, просто хочеться запалювати і співати разом з ним. Але таки ні, це не переможець 🙂 Надто проста пісня та номер більш віддає інтервал-актом.

8. ПОРТУГАЛІЯ: І знову повільна пісня. Дуже красива, інтимна композиція, проте навряд чи вона буде часто опинятися у топ-10 кожної з 45 країн.  Прогноз: 15-25 місце.

9. ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Публіка підтримує оплесками та підспівує на початку пісні. Виступ ніби непоганий, але тим не менш не бачу шансів для Сюрі потрапити до топ-15 конкурсу. Чи не завеликі у нас очікування від Великої Британії?

10. СЕРБІЯ: Ледь не єдина балканська країна, що опинилася у фіналі і за логікою ця пісня бути не вище 20 місця, проте сусідське голосування Балкан може допомогти країні потрапити можливо і в топ-15.

11. НІМЕЧЧИНА: Знову зворушливий виступ і мені здається, що саме цього року на фоні великої кількості динамічних та швидких пісень, такі мелодійні композиції мають шанс оселитися у топ-10 конкурсу. І пісня Німеччини не виключення. Більше того, їй пророкують потрапляння у п’ятірку кращих.

12. АЛБАНІЯ: Типовий албанський виступ. Дивно, але переконливий і надпотужний вокал не додає шансів Албанії потрапити у топ-10 конкурсу.

13. ФРАНЦІЯ: Чи не дарма поставили цю країну 13 номером? Чому не першим? Можливо тому, щоб було більше шансів на перемогу? Зал нереально підтримує дует. Флешмоб з публікою дуже круто виглядає. Можливо цій пісні і потрібна мінімалістична постановка, проте не замало цього для перемоги?

14. ЧЕХІЯ: Дійсно крутий та оригінальний виступ, неначе переглядаєш кліп. Так, глядачі можуть дуже добре підтримати Міколаса, але тим не менш навряд чи він стане перемоєцем Євробачення.

15. ДАНІЯ: Стабільний виступ, але, гадаю, навряд чи це буде топ-5 конкурсу, не дивлячись на таку темну видовищність.

16. АВСТРАЛІЯ: Джессіка знову допускається помилок у вокалі і знову під час репетиції для журі. Шалена робота з камерами, публікою, над собою, бо як ми вже помітили австралійка надзвичайно віддається на сцені. Все ще гадаю, що Австралія може увірватись в п’ятірку кращих цього року.

17. ФІНЛЯНДІЯ: Ось тут Бьоркман дав збій. Після Австралії ставити Фінляндію – дивний вибір, адже композиції змагаються в одній категорії і такий порядок може негативно вплинути на обидві країни. Знову шалене шоу від Саари, яке може дати квиток до топ-10 фіналу, але звичайно ж не для перемоги, бо якось цікавого новаторського меседжу пісня не має.

18. БОЛГАРІЯ: Цей виступ виділяється своєю містичністю, монтажем. Надзвичайно потужно, але кожен глядач потребуватиме розсіювати увагу на всіх учасників. Цього разу ще й Жанна не змогла навіть тримати рівно мікрофон і було помітно, що останню довгу ноту співає не вона, а бек-вокалістка.

19. МОЛДОВА: Прес-центр з самого початку шаленіє і тут вже й мені стає страшно. Але якщо бути реалістами, навіть, не дивлячись на вихід до фіналу, ця кіркоровщина має зайняти ну максимум 11-15 місце. А уявіть, якщо якимось чином це буде топ-10?

20. ШВЕЦІЯ: Я починаю писати текст, навіть коли виступ ще не почався, бо Бенджамін до автоматизму відпрацював постановку. Ідейність та геніальність цієї простої постановки заслуговує першого місця, але напевно пісня надто проста, щоб народ рванув голосувати за Швецію цього року. Тим не менш, ця скандинавська країна знов заслуговує на топ-10.

21. УГОРЩИНА: Це справжнє пекельне шоу. Неначе найстрашніший сон, який міг би тільки бути. І дивне те, що ти і сам починаєш шаленіти, навіть коли ти ніколи не слухаєш важку музику. Навіть Угорщина може вистрільнути і потрапити у топ-10.

22. ІЗРАЇЛЬ: Прес-центр зійшов з розуму, всі просто не можуть встояти, коли виступає Ізраїль. Нетта – справжня бомба фіналу і сьогодні вона виглядала і звучала переконливо. Напевно, і я звик, що живе виконання не може бути ідентичним студійній версії. Це все ще фаворит на перемогу.

23. НІДЕРЛАНДИ: Вейлон на фоні Нетти виглядає чужорідно, але тим не менш він робить свою справу, свій перформанс. Має опинитуся у другій половині таблиці.

24. ІРЛАНДІЯ: Тут порядок виступів на руку Раяну, адже до цього був нескінченний потік динамічних пісень і тут нарешті глядач може розслабитись на Ірландії і просто насолодитись романтичною піснею. Ще вчора ця країна була на 20 місці, а тепер вже на третьому. Чи це ще одна темна конячка і прентендент на перемогу?

25. КІПР: Богиня. Давно не пам’ятаю такого вогняного і гарячого виступу на Євробаченні. Це те, як має виглядати переможний перформанс і поки що для мене він єдиний у цьому році, котрий настільки переконує. Пазл склався. Тут нічого не треба змінювати. Елені була знову неперевершена, а тому

26. ІТАЛІЯ: А тепер від відчуття феєрії Бйоркман змушує нас замислитись над сенсом життя, над помилками людства. І як для останньої пісні, меседж сильно виділятиметься. Яскраве закінчення фіналу Євробачення, що може несподівано претендувати на топ-3 цього року.

Інтервал-акт: здалось, що Онука повернулась на сцену Євробачення, але ні, це інший перформанс від Branko – майстер у сфері електронної музики. З музичної точки цікаво, але поки що київські інтервал-акти були набагато кращі за ті, що ми бачимо в Португалії

Ми бачимо декілька сюжетів про історію Євробачення, скетч про перемогу Португалії і знову дивні жарти ведучих.

САЛЬВАДОР СОБРАЛ! Саме так, він вперше виступає на репетиції для журі. Неймовірно чуттєвий виступ. Співак виглядає втомленно, натомість від співу мурахи по шкірі і сльози самі по собі навертаються на очі. На сцені фортепіано, Сальвадор як завжди імпровізує. Це вам не феєрверки – не Нетта і не Елені. Так, це можна назвати мистецтвом. До речі спочатку він виконував нову пісню (можливо і ні).. Далі він співає свою переможну “Amar Pelos Dois” у дуеті з португальским маестро (ім’я не встиг запам’ятати, тому завтра дізнаєтесь)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: