Євробачення 2018

День до фіналу Євробачення-2018: останні новини від букмекерів

Сьогодні з ранку став відомий порядок виступів всіх фіналістів конкурсу Євробачення-2018 (Україна виступить під першим номером). Від так, більше не залишилось подій, які мають вплинути на букмекерську думку, окрім фінального виступу для членів журі та прямого ефіру фіналу.

Після завершення першого півфіналу за думкою букмекерів в лідери вийшов Кіпр, який з кожним днем збільшує свої шанси на перемогу. Це зв’язано з тим, що ставки на інші країни за цей час сильно змінювались.

На другій сходинці заходиться колишній лідер – Ізраїль. Саме ця країна була головним фаворитом, від моменту презентації пісні до репетиції першого півфіналу, на якому голосувало журі.

Після другого півфіналу до трійки лідерів повернулась Франція. З моменту їхньої репетиції вона перебувала на 5 місці, але виступ показав, що значна частина номеру побудована на взаємодії з публікою, якої не було на репетиціях.

Найбільш неочікуваним є 4 позиція Литви. Було цікаво спостерігати як на неї постійно зростали ставки і коли вчора вночі вона вийшла на 3 місце, то ставки відразу впали.

Швеція за думкою букмекерів має непогану можливість виграти пісенний конкурс вже в сьомий раз. Представник Швеції знаходиться на 5 місці, саме на цій позиції останні два роки завершувалось Євробачення для представників цієї країни.

За ставками, представник від України знаходиться на 20-му місці, але ми знаємо, що Україна ніколи не користувалася популярністю у букмекерських контор.

Повний рейтинг виглядає так:

1

2Хочеться наголосити на тому, що букмекери не вирішують хто переможе, а саме глядацьке голосування є пріоритетним при визначенні переможця. Голосуйте за покликом власного серця чи рішенням вашої логіки!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: