Євробачення 2018

Реакція Eurovision Village на перший фінал Євробачення-2018

8 травня в столиці Португалії – Лісабоні відбувся перший півфінал Євробачення 2018. Жителі міста та його гості, які не змогли придбати квиток на півфінал, мали змогу переглянути прямий ефір в Eurovision Village який було облаштовано в самому серці Лісабону.

6и

Декілька слів про Eurovision Village 2018. Щороку в період Євробачення країна-організаторка облаштовує спеціальну зону, де місцеві жителі та гості мають змогу поринути в атмосферу Євробаченя. Лісабонський Eurovision Village 2018 знаходиться в Terreiro do Paco. Організатори облаштували велику кількість розважальних зон, де можна весело провести час.

Повертаємось до першого півфіналу. Не зважаючи на прохолоду та вітер, який тривав в Лісабоні, Eurovision Village зібрав близько 3 тисяч охочих, які вирішили приєднатися до головного музичного свята Європи. Публіка євроселища неймовірно підтримувала оваціями та оплесками виступи: Естонії Чехії та Ізраїлю. Але абсолютним фаворитом стала представниця Кіпру яка «запалила» своєю енергетикою все Євроселище. Після завершення першого півфіналу Євроселище ще «двіжувало» до пізньої ночі під євро пісні та світові танцювальні хіти.

2и

3и4и

Автор: Андрій Самець

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s